خانه اخبار بازی‌های انحصاری پلی استیشن بیشتری بر روی پی‌سی منتشر خواهند شد

بازی‌های انحصاری پلی استیشن بیشتری بر روی پی‌سی منتشر خواهند شد

6 ثانیه خوانده شده
0
0
745
بازی‌های انحصاری پلی استیشن بیشتری بر روی پی‌سی منتشر خواهند شد

بعد از این که سونی در نهایت در نسل فعلی بازی‌های انحصاری زیادی را برای پلفترم پی سی منتشر کرد و با استقبال زیادی رو به رو شد، به نظر می‌رسد این روند ادامه دار باشد. سونی به تازگی بازی Horizon Zero Dawn را برای پلتفرم پی سی منتشر کرده که اتفاقا با استقبال بسیار خوب کاربران مواجه شد.

براساس گزارش‌های منتشر شده، سونی برای افزایش سوددهی خود به دنبال این است تا بازی‌های استودیوهای رسمی خود را بر روی پلتفرم پی سی منتشر کند. طبیعتا در صورت انتشار بازی‌های محبوب‌تر این شرکت بر روی پلتفرم پی سی می‌توان شاهد این بود که سونی سودآوری بیشتری را داشته باشد و شاید این موضوع به سود کاربران پلی استیشن باشد.

در کنار این موارد، نباید فراموش کنیم که سونی به تازگی بازی‌های دیگری نظیر  Detroit: Become Human و Death Stranding  را نیز برای پی سی منتشر کرد هر چند این عناوین توسط استودیوهای انحصاری سونی ساخته نشده بودند.

با این حال، در حال حاظر کمی بعید به نظر می‌رسد که سونی بازی‌های انحصاری خود را حداقل در اوایل نسل بعد برای پی سی منتشر کند. با روی کار آمدن پلی استیشن ۵ و عرضه ی آن به بازار سونی بیشتر به دنبال فروش این کنسول خواهد بود و بعید به نظر می‌رسد بازی جدیدی را برای پی سی منتشر کند.

به عنوان مثال، بازی Horizon بعد از سه سال برای رایانه‌های شخصی منتشر شد و نسخه‌ی جدید این بازی نیز که قرار است برای نسل بعدی منتشر شود، بعید به نظر می‌رسد به این زودی‌ها برای رایانه‌های شخصی عرضه شود. به همین دلیل، می‌توان گفت که بازی‌های انحصاری سونی ممکن است در آینده انحصاری زمانی باشند و پس از چند ماه یا چند سال، بازی های انحصاری پلی استیشن ۵ برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر شوند. در هر صورت،‌شما می‌توانید برای خرید گیفت کارت پلی استیشن به وب سایت توکاکی رفته و بازی‌های جذاب این کنسول را خریداری کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…