خانه اخبار شخصی که با بیت کوین سلاح شیمیایی خریده بود در آمریکا مقصر شناخته شد

شخصی که با بیت کوین سلاح شیمیایی خریده بود در آمریکا مقصر شناخته شد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
1,076
شخصی که با بیت کوین سلاح شیمیایی خریده بود در آمریکا مقصر شناخته شد

جیسون ویلیامز سیزر رسما در دادگاه آمریکا اعتراف کرد که در سال ۲۰۱۸ در دو اقدامی متفاوت سعی بر این داشته تا با پرداخت ۵۲ دلار بیت کوین سلاح شیمیایی خریداری کند. به گفته‌ی مقامات رسمی کشور آمریکا، سلاح‌های شیمیایی که جیسون قصد خرید آن‌ها را داشته برای کشتن بیش از ۳۰۰ نفر کافی بوده‌اند.

جیسون در هنگام خرید سلاح‌های شیمیایی به خریدار گرفته که قصد دارد از این‌ اسلحه خیلی زود استفاده کند. سیزرو که تنها پس از چند دقیقه از رسیدن بسته توسط ماموران اف بی آی دستگیر شده بود اعتراف کرده که چندین و چند بار به دزدین هویت افراد نیز دست زده است. یکی از این موارد در هنگام دریافت بسته بوده چرا که خود را به جای یکی از جوانان مقیم خانه‌اش جا زده است.

در نهایت، بسته‌ای که سیزور از خریدار دریافت کرده حاوی سه نوع ماده‌ی شیمیایی بوده اما هیچ گونه سلاح شیمیایی در آن پیدا نشده است. سیزور که تمامی خریدهای خود را به وسیله‌ی ۵۲ دلار بیت کوین انجام داده بود به حداقل ۵ سال زندان محکوم شده است.

حالا که دنیای ارزهای دیجیتال در حال گسترش هستند، طبیعی است که چنین مواردی نیز در این دنیای پر جنب و جوش رخ دهند و شاید بعد از این خبر نیز، خبرهای دیگری در این رابطه به گوش برسد اما باید منتظر ماند و دید چنین اتفاقاتی می‌تواند بر روی قیمت بیت کوین تاثیر گذار باشد یا خیر؟

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…