خانه اخبار مایکروسافت بعد از خرید بتسدا به دنبال دیگر شرکت‌ها نیز خواهد رفت

مایکروسافت بعد از خرید بتسدا به دنبال دیگر شرکت‌ها نیز خواهد رفت

0 ثانیه خوانده شده
0
0
670
مایکروسافت بعد از خرید بتسدا به دنبال دیگر شرکت‌ها نیز خواهد رفت

روز گذشته خبری را منتشر کردیم که مایکروسافت تصمیم دارد تا اوایل سال ۲۰۲۱ شرکت بازی سازی بتسدا را خریداری کند. حالا مدیر اجرایی این شرکت در مصاحبه‌ای اعلام کرده که در صورتی که منطقی باشد، به دنبال خرید دیگر شرکت‌ها نیز خواهد رفت.

مدیر عامل اجرایی شرکت مایکروسافت در مصاحبه‌ای اعلام کرده است که این شرکت به دنبال توسعه و گسترش منابع خود است. این در حالی است که روز گذشته مایکروسافت با مبلغ ۷٫۵ میلیارد دلار به طور رسمی شرکت بتسدا را خریداری کرده است:
« ما همیشه به دنبال شرکت‌هایی هستیم که هدف، ماموریت و فرهنگ مشخصی را داشته باشند. ما همیشه به دنبال گسترش شرکت خود خواهیم بود البته وقتی که این روند امری منطقی به نظر برسد. شما نمی‌توانید یک دفعه از خواب بیدار شوید و استودیوی بازی‌سازی خود را تاسیس کنید. ما به دنبال محتوایی هستیم که بتوانیم به جامعه‌ای بزرگ‌تر دست پیدا کنیم.»

معامله‌ی شرکت بتسدا با مایکروسافت شاید برای دارندگان کنسول پلی استیشن و طرفداران این کنسول کمی ناامید کننده باشد. احتمال این که بازی‌های شرکت بتسدا به طرز متفاوتی به صورت انحصاری برای ایکس باکس سری اکس و سری اس منتشر شوند وجود دارد هر چند گفته می‌شود این بازی‌ها محتوای منحصر به فردی را برای دارندگان کنسول ایکس باکس منتشر خواهند کرد.

به هر حال، به نظر می‌رسد این معامله به سود مایکروسافت تمام شده و به همین علت، این شرکت به دنبال انجام خریدهای بیشتری نیز است. باید کمی بیشتر منتظر بمانیم تا مشخص شود مایکروسافت چه تصمیماتی را در ذهن خود می‌پروارند. در هر حال، شما می‌توانید برای خرید گیفت کارت مایکروسافت و ایکس باکس به وب سایت توکاکی مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…