خانه اخبار مایکروسافت: برای موفقیت ایکس باکس سری اکس به بازی Halo Infinite نیازی نداریم

مایکروسافت: برای موفقیت ایکس باکس سری اکس به بازی Halo Infinite نیازی نداریم

6 ثانیه خوانده شده
0
0
719
مایکروسافت: برای موفقیت ایکس باکس سری اکس به بازی Halo Infinite نیازی نداریم

بازی Halo Infinite که با تاخیر قرار است در سال ۲۰۲۱ عرضه شود و قرار نیست به عنوان بازی زمان عرضه کنسول ایکس باکس سری اکس تبدیل شود، به نظر می‌رسد رمز موفقیت مایکروسافت نخواهد بود. مایکروسافت معتقد است که برای موفقیت کنسول ایکس باکس سری اکس نیازی به بازی Halo Infinite و عرضه‌ی ان در زمان عرضه نبوده است.

به گفته‌ی مایکروسافت، بازی Halo Infinite می‌توانست در زمان عرضه وارد بازار شود اما انجام دادن این کار با توجه به مشکلات بازی منطقی نبود. در عوض، بازی‌های بسیاری برای ایکس باکس سری اکس در زمان عرضه‌ی کنسول در دسترس خواهند بود و همین مسئله می‌تواند کاربران کنسول نسل نهمی مایکروسافت را راضی نگه دارد.

سیندی واکر سخنگونی شرکت مایکروسافت بازی‌های چهار نسل پیش را عامل موفقیت این کنسول می‌داند:
« داشتن بازی Halo Infinite در زمان عرضه می‌توانست گزینه‌ی بسیار خوبی باشد اما ما با برای موفقیت کنسول خود به یک بازی نیازمند نیستیم. کاربران ما از چهار نسل مختلف ایکس باکس می‌توانند بازی‌های خود را انتخاب کنند و آن را برای بازی در ایکس باکس سری اکس انتخاب کنند.»

بازی Halo Infinite تاکنون شایعات بسیاری زیادی را تجربه کرده است. پیشتر و قبل از اعلام رسمی تاخیر بازی، شایعه شده بود که ممکن است بخش چند نفره‌ی این عنوان در ابتدا برای ایکس باکس سری اکس منتشر شود اما مایکروسافت با این موضوع موافقت نکرده است. تریلر زمان معرفی این بازی نیز نتوانست رضایت کاربران را به دست آورد و به نظر می‌رسد شایعات پیرامون این بازی انحصاری جذاب مایکروسافت تمامی ندارد.

لازم به ذکر است که دو کنسول نسل نهمی مایکروسافت، ایکس باکس سری اکس و سری اس، به ترتیب با قیمت ۴۹۹ و ۲۹۹ دلار قرار است ۲۰ آیان به صورت رسمی عرضه شوند. شما می‌توانید برای خرید گیفت کارت ایکس باکس به وب سایت توکاکی مراجعه کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…