خانه اخبار مدیر شرکت مایکرواستراتژی قصد فروش بیت‌کوین‌های خود را ندارد

مدیر شرکت مایکرواستراتژی قصد فروش بیت‌کوین‌های خود را ندارد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
705
مدیر شرکت مایکرواستراتژی قصد فروش بیت‌کوین‌های خود را ندارد

مدیر اجرایی شرکت مایکرواستراتژی، به عنوان یکی از مطرح‌ترین شرکت‌های دنیای ارزهای دیجیتال اعلام کرده است که به این زودی‌ها قصد فروش بیت کوین خود را ندارد. مایکل سیلور بیان کرده که بیت کوین خود را تا ۱۰۰ سال آینده نگه خواهد داشت و هرگز آن را برای فروش قرار نخواهد داد.

شرکت مورد اشاره در ماه پیش اعلام کرده بود که بیش از ۲۱ هزار بیت کوین با قیمت ۲۵۰ میلیون دلار خریداری کرده است. سرمایه گذاری این شرکت حالا بیش از ۲۷۸ میلیون دلار ارزش دارد که نشان از سود ۱۱ درصدی در کمتر از دو ماه دارد.

شرکت مایکرواستراتژی با توجه به اوضاع نه چندان مناسب اقتصادی در دنیا و همچنین پاندمی کرونا، تصمیم گرفت تا در جایی سرمایه گذاری کند. با تحقیقات صورت گرفته، در نهایت مدیر اجرایی این شرکت بیت کوین را گزینه‌ی مناسب‌تری دیده است. بیت کوین طی سال‌های گذشته پیشرفت قابل توجهی داشته و امنیت بیشتر و سرعت بیشتری را در اختیار کاربران خود قرار داده است.

مایکل سیلور همچنین اعلام کرده است که اتریوم را نمی‌توان همچنان به عنوان جایگزین بیت کوین نام گذاری کرد. به گفته‌ی او، ارز دیجیتال اتریوم هنوز راه زیادی را دارد تا بتواند به کارآمدی بیت کوین برسد و نمی‌توان به آن اعتماد کرد. به گفته‌ی مدیر اجرایی شرکت مایکرواستراتژی، بیت کوین برگ برنده‌ی اقتصاد فعلی دنیاست و به زودی خبرهای بیشتری را در مورد این ارز دیجیتال خواهیم شنید.

به هر حال، دنیای ارزهای دیجیتال ریسک زیادی دارد و سرمایه گذاری در آن نیز به ریسک پذیری زیادی نیازمند است. در صورتی که قصد سرمایه گذاری در این دنیا را دارید، لازم است با آگاهی کاملی در آن قرار بگیرید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…