خانه اخبار مسترکارت و ویزا به زودی از ارزهای دیجیتال رسما پشتیبانی خواهند کرد

مسترکارت و ویزا به زودی از ارزهای دیجیتال رسما پشتیبانی خواهند کرد

2 ثانیه خوانده شده
0
0
961
شرکت‌های خدمات دهنده‌ی دیجیتالی مسترکارت و ویزا در حال انجام اقداماتی هستند که بتوانند به زودی از ارزهای دیجیتال رسما پشتیبانی کنند.

شرکت‌های خدمات دهنده‌ی دیجیتالی مسترکارت و ویزا در حال انجام اقداماتی هستند که بتوانند به زودی از ارزهای دیجیتال رسما پشتیبانی کنند. هر دو شرکت به تازگی با اعلام این که در حال تهیه‌ی مقدمات فراهم سازی این اقدام هستند اعلام کردند که به زودی اطلاعات بیشتری را در اختیار کاربران خود قرار خواهند داد.

دیدگاه مثبت دو شرکت مسترکارت و ویزا می‌تواند اقدامی بزرگ در دنیای ارزهای دیجیتال باشد. مسترکارت در ابتدا با معرفی سرویسی تحت عنوان Accelerate پشتیبانی خود از ارزهای دیجیتال را نشان داده و به نظر می‌رسد تحت عنوان همین برنامه قصد دارد در آینده‌ای نه چندان دور ارزهای دیجیتال را وارد سرویس خود کند. از طرفی دیگر، شرکت ویزا نیز همیشه اعلام کرده که نیم نگاهی به ارزهای دیجیتال دارد و به طور کلی عملکرد ارزهای دیجیتال و نقش آن‌ها در مسائل مالی را مثبت ارزیابی کرده است.

دیدگاه مثبت ویزا به ارزهای دیجیتال می‌تواند نشان دهنده‌ی این باشد که ویزا قصد دارد همچنان جزو شرکت‌های برتر خدمات دهنده‌ی مالی باشد. به گفته‌ی ویزا، ارزهای دیجیتال در حال پیشرفت هستند و این روزها در حال خارج شده از ایده به سمت و سوی واقعیت هستند.

156785047 مسترکارت و ویزا به زودی از ارزهای دیجیتال رسما پشتیبانی خواهند کرد

ویزا از جمله شرکت‌هایی است که با شرکت‌های ارز دیجیتال نظیر Coinbase و Fold همکاری کرده و در حال حاظر بیش از ارز دیجیتال به خدمات ویزا متصل می‌شوند. ویزا نیز همانند مسترکارت برنامه‌ای را تحت عنوان FastTrack تدارک دیده که کاربران می‌توانند به سیستم‌های این شرکت سریع‌تر از گذشته وصل شوند.

تمامی اقداماتی که این روزها برای ارزهای دیجیتال شکل گرفته باعث شده تا اهمیت این ارزها بیش از پیش مشخص شود. بسیاری از بانک‌ها و خدمات دهندگان مالی هم اکنون رسما از ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کنند و تعداد آن‌ها روز به روز نیز بیشتر می‌شود. طولی نخواهد کشید که ارزهای دیجیتال نیز جزو مهم‌ترین مسائل اقتصادی دنیا به حساب بیایند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…