خانه اخبار بازی Avengers فروش بسیار کمتر از انتظاری را تجربه کرده است

بازی Avengers فروش بسیار کمتر از انتظاری را تجربه کرده است

2 ثانیه خوانده شده
0
0
572
بازی Avengers فروش بسیار کمتر از انتظاری را تجربه کرده است

استودیوی اسکوئر انیکس شایعات پیشین در مورد شکست بازی Avengers در بخش فروش را تایید کرده و اعلام کرده است که این بازی کمتر از آن‌چه که انتظارش می‌رفت به فروش رسیده است.

استودیوی اسکوئر انیکس، سازنده‌ی بازی Avengers اعلام کرده است که مقدار فروش بازی Avengers بسیار کمتر از انتظار بوده است. بنابراین، به نظر می‌رسد، این عنوان نتوانسته انتظارات این استودیو را حداقل در بخش فروش به سرانجام برساند. همین مسئله باعث شده تا این استودیو به دنبال اضافه کردن محتوای رایگان به این بازی باشد تا شاید از این طریق بتواند بخشی از ضررهای خود را جبران کند.

براساس شایعات منتشر شده، میزان سود عملیاتی از دست رفته‌ی این استودیو بیش از ۶ میلیون دلار بوده است. استودیوی سازنده پاندمی ویروس کرونا و تاخیر در تبلیغ این بازی را علت اصلی فروش بد این بازی اعلام کرده است هرچند این عنوان نتوانست نظر مثبت منتقدان و کاربران بازی‌های ویدیویی را به خود جلب کند. علاوه بر این، استودیوی مورد اشاره اعلام کرده است که از درآمد ثابت بخش موبایل و دیگر بازی‌های خود برای جبران ضرر این استودیو استفاده خواهد کرد.

بازی Avengers قرار است به زودی محتوای جدیدی را با اضافه کردن دو هیرو منتشر کند. شاید اضافه شدن این دو هیروی نه چندان محبوب بتواند در نهایت به فروش این بازی کمک بسزایی کند. شما نیز برای خرید این بازی به صورت دیجیتالی و خرید گیفت کارت پلی استیشن و ایکس باکس می‌توانید به وب سایت توکاکی مراجعه کنید و خرید خود را در کمترین زمان ممکن با قیمتی مناسب انجام دهید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…