خانه اخبار اسپایدرمن در بازی Avengers‌ تنها در پلی استیشن ۴ قابل بازی خواهد بود

اسپایدرمن در بازی Avengers‌ تنها در پلی استیشن ۴ قابل بازی خواهد بود

4 ثانیه خوانده شده
0
0
1,659
اسپایدرمن در بازی Avengers‌ تنها در پلی استیشن 4 قابل بازی خواهد بود

براساس شایعاتی که پیش از این منتشر شده بود، شخصیت اسپایدرمن در بازی Avengers دیده شده بود که گمانه‌ زنه‌هایی در این زمینه شکل گرفت که اسپایدرمن در این نسخه از بازی حضور خواهد داشت. اما خبرهای رسیده حاکی از این است که این شخصیت دوست داشتنی و پرطرفدار تنها در نسخه‌ی پلی استیشن ۴ سونی حضور خواهد داشت.

یکی از خرده فروشان انگلیسی که این بازی را برای پیش فروش قرار داده در توضیحات بازی نوشته است که شخصیت اسپایدرمن را تنها بر روی کنسول پلی استیشن ۴ می‌توان بازی کرد. این نوشته خیلی زود از قسمت توضیحات بازی پاک شد اما با توجه به این که سونی همیشه این شخصیت را در انحصار خود داشته می‌توان تایید کرد که اسپایدرمن در بازی Avengers تنها بر روی کنسول پلی استیشن ۴ فعال خواهد بود.

48040966608 6b994c1f2d h 1024x576 اسپایدرمن در بازی Avengers‌ تنها در پلی استیشن 4 قابل بازی خواهد بود

این خبر در حالی منتشر شده که در نمایشگاه E3 2019 سازندگان این بازی تاکید کرده بودند که کاربران پلی استیشن ۴ با سوپرایزی ویژه همراه خواهند شد و به نظر می‌رسد این سوپرایز اضافه شدن مرد عنکبوتی به بازی Avengers باشد.

شخصیت اسپایدرمن که سال‌هاست سونی انحصار آن را در اختیار دارد یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های دنیای ماورل محسوب می‌شود. سونی تاکنون چندین بازی را با محوریت اصلی این شخصیت پرطرفدار تولید کرده و با استقبال بی نظیر مخاطبان خود رو‌به‌رو شده است. نسخه‌ی جدید این بازی نیز چندی پیش برای کنسول پلی استیشن ۵ معرفی شد اما به نظر می‌رسد بازی بسیار کوتاهی خواهد بود و همانند نسخه‌ی قبل، طولانی نخواهد بود.

شما کاربران می‌توانید برای پیش خرید کردن بازی Avengers بر روی کنسول پلی استیشن ۴ و خرید گیفت کارت آن به وب سایت فروشگاهی توکاکی سر بزنید تا بتوانید مرد عنکبوتی را در Avengers تجربه کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…