خانه اخبار بازی Avengers شخصیت‌های انحصاری بیشتری برای پلی استیشن ۴ خواهد داشت

بازی Avengers شخصیت‌های انحصاری بیشتری برای پلی استیشن ۴ خواهد داشت

2 ثانیه خوانده شده
0
0
847
بازی Avengers شخصیت‌های انحصاری بیشتری برای پلی استیشن 4 خواهد داشت

به نظر می‌رسد با توجه به خبرهای منتشر شده، پلی استیشن ۴ پلتفرم اصلی بازی Avengers باشد. استودیوی کریستال داینامیک اعلام کرد که انحصاری‌های بیشتری از بازی Avengers برای پلی استیشن ۴ منتشر خواهند شد و حتی در زمان عرضه‌ی پلی استیشن ۵ نیز محتوای انحصاری برای هر دو پلتفرم عرضه می‌شوند.

پیش از این نیز یکی دیگر از شخصیت‌های دنیای مارول به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ تایید شده بود. شخصیت دوست داشتنی اسپایدر من تنها برای کاربران کنسول نسل هشتمی و نهمی سونی در دسترس خواهد بود و کاربران دیگر پلتفرم‌ها امکان استفاده از مرد عنکبوتی را نخواهند داشت. البته دنیای مارول پر است از شخصیت‌های محبوب اما شاید مرد عنکبوتی را بتوان یکی از محبوب‌ترین آن‌ها دانست و انحصاری بودن این شخصیت برای یک پلتفرم قطعا نمی‌تواند خبر خوشی برای طرفداران این عنوان باشد.

unnamed file بازی Avengers شخصیت‌های انحصاری بیشتری برای پلی استیشن 4 خواهد داشت

علاوه بر شخصیت اسپایدرمن، بعد از عرضه‌ی بازی و در زمان انتشار هیروهای جدید، کاربران پلی استیشن به مدت یک ماه به لباس‌ها، ایموت‌ها و ویژگی‌های متعدد این شخصیت دسترسی خواهند داشت. علاوه بر این، کاربران پلی استیشن پلاس به محتویات بیشتری نیز از جمله ۱۰۰ سکه درون بازی دست خواهند یافت و در زمان عرضه‌ی بازی نیز باندلی جداگانه در اختیارشان قرار می‌گیرد.

کاربران پلی استیشن ۴ جزو اولین کسانی خواهند بود که امکان بازی کردن نسخه‌ی آزمایشی این عنوان را خواهند داشت. دموی بازی Avengers هم اکنون برای پلی استیشن ۴ منتشر شده اما کاربران پی سی باید چند روز دیگر منتظر نسخه‌ی بتای عمومی آن باشند.

محتوای انحصاری بازی‌ها چیز جدیدی نیست اما معمولا میان پلتفرم‌ها تقسیم می‌شود. با این حال، به نظر می‌رسد در مورد بازی Avengers، این محتوا تنها و تنها در اختیار کاربران پلی استیشن قرار گرفته و کاربران ایکس باکس و پی سی محتوای انحصاری خاصی را دریافت نخواهند کرد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…