خانه اخبار بازی Avengers را با خرید در این نسل در پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری اکس رایگان بازی کنید

بازی Avengers را با خرید در این نسل در پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری اکس رایگان بازی کنید

6 ثانیه خوانده شده
0
0
878
بازی Avengers را با خرید در این نسل در پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری اکس رایگان بازی کنید

تنها چهار روز بیشتر تا عرضه‌ی بازی Avengers باقی نمانده است. این بازی قرار است برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پی سی، ایکس باکس وان عرضه شود. علاوه بر این، عنوان مورد اشاره بر روی کنسول‌های نسل بعدی نیز منتشر خواهد شد و پیشتر نیز سازندگان رسما اعلام کردند که در صورت خرید نسخه‌ی نسل هشتمی آن، می‌توانید نسخه‌ی نسل نهمی آن را به طور رایگان بازی کنید.

این حرکت مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفته است. از جمله بازی‌های دیگری که به صورت رایگان برای خریداران نسل فعلی و نسل بعدی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت، بازی Cyberpunk 2077 است که توانسته تاکنون سر و صدای زیادی را به پا کند.

avengers earths mightiest edition بازی Avengers را با خرید در این نسل در پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری اکس رایگان بازی کنید

بازی Avenger در سه نسخه‌ی استاندارد، دلوکس و Earth’s Mightiest به معنای قوی‌ترین فرد زمین منتشر خواهد شد. نسخه‌ی Earth’s Mightiest با قیمت ۱۹۹ دلار در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت و مجسمه‌ی ۱۲ اینچی کاپیتان آمریکا در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. در این نسخه، موارد دیگری نیز قرار گرفته است که همگی کیفیت بالای بازی را نشان می‌دهند.

اما نسخه‌ی دلوکس ادیشن چندین لباس را برای قهرمانان بازی در اختیار خریداران خود قرار می‌دهد و با قیمت ۷۹ دلاری عرضه خواهد شد. در این نسخه، کاربران می‌توانند تمامی محتویات بازی را ۷۲ ساعت زودتر از دیگران بازی کنند. نسخه‌ی عادی نیز طبیعتا ۵۹ دلار قیمت دارد و قابلیت خاصی را در اختیار خریداران قرار نمی‌دهد.

شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت توکاکی و خرید کالای دیجیتال یا گیفت کارت کنسول مد نظر خود این بازی را قبل از عرضه خریداری کنید و از مزایای پیش خرید آن بهره مند شوید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…