خانه اخبار بیت کوین و اتریوم همچنان مبحث شماره یک ارزهای دیجیتال

بیت کوین و اتریوم همچنان مبحث شماره یک ارزهای دیجیتال

0 ثانیه خوانده شده
0
0
953
بیت کوین و اتریوم همچنان مبحث شماره یک ارزهای دیجیتال

طی ۲۴ ساعت گذشته دو ارز دیجیتال بیت کوین و اتریوم طبق معمول سر و صدای زیادی را به راه انداخته‌اند اما به راستی آینده‌ی کوتاه مدت این دو ارز به چه شکل خواهد بود؟
در ابتدا با ارز بیت‌کوین شروع می‌کنیم. بیت کوین طی ۲۴ ساعت گذشته در بازه‌ی قیمتی ۱۰۵۷۳ دلار تا ۱۱۴۲۲ دلار معامله شد. قیمت ۱۱ هزار دلاری این ارز از آن‌جایی که اهمیت دارد که طی سال گذشته تا کنون نتوانسته بودیم شاهد چنین قیمتی باشیم. همین مسئله نگرانی برخی از کارشناسان را مربوط به سقوط ارزش بیت کوین داشته است.

بیت کوین موفق شده از مقاومت ۱۰ هزار دلاری خود و از آن مهم‌تر، قیمت حیاتی ۱۰۰۵۵ دلاری عبور کند. به نظر می‌رسد اولین موج حمایتی این ارز در قیمت ۱۰ هزار دلار اتفاق بیفتد. در نتیجه، اگر قیمت بیت کوین کمتر از ۱۰ هزار دلار شود، ممکن است شاهد سقوط بیشتر ارزش این ارز دیجیتالی باشیم. البته همه‌ی کارشناسان نگران کاهش ارزش بیت کوین نیستند چرا که برخی دیگر معتقند بیت کوین می‌تواند افزایش قیمت بیشتری را نیز تجربه کند.

institutional crypto storage بیت کوین و اتریوم همچنان مبحث شماره یک ارزهای دیجیتال

اما در سوی دیگر ماجرا، ارز دیجیتال اتریوم که پیش از این شاهد افزایش قیمت آن بودیم، با کاهش قیمت ۱٫۵ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته مواجه شد. علاوه بر این، ارز دیجیتیال اتریم توانسته بود به مقدار تسلط ۱۲ درصدی در دنیای ارزهای دیجیتال دست یابد؛ آماری که برای اولین بار در ارز دیجیتال اتریوم در سال ۲۰۲۰ رخ داد و آخرین بار نیز در سال ۲۰۱۹ شاهد چنین آماری بودیم.

به هر حال، ارزهای دیجیتال نیز همانند دیگر موارد اقتصادی طی ۲۴ ساعت دچار تغییر و تحولات زیادی می‌شوند. دو ارز دیجیتالی که این روزها سر و صدای زیادی به پا کرده‌اند، بیت کوین و اتریوم بوده‌اند و به نظر می‌رسد طی روزهای آینده نیز این روند همچنان حفظ شود و بیت کیون و اتریوم همچنان بر سر زبان‌ها باشند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…