خانه اخبار ارز دیجیتال بیت کوین با کاهش ۲٫۴ درصدی قیمت همراه شده است

ارز دیجیتال بیت کوین با کاهش ۲٫۴ درصدی قیمت همراه شده است

0 ثانیه خوانده شده
0
0
759
در حالی که طی روزهای گذشته روند ارز دیجیتال بیت کوین حالتی نوسانی را به خود گرفته بود، طی 24 ساعت گذشته این ارز با کاهش 2.4 درصدی قیمت همراه شده تا قیمت نهایی آن به 11 هزار و 579 دلار برسد.

در حالی که طی روزهای گذشته روند ارز دیجیتال بیت کوین حالتی نوسانی را به خود گرفته بود، طی ۲۴ ساعت گذشته این ارز با کاهش ۲٫۴ درصدی قیمت همراه شده تا قیمت نهایی آن به ۱۱ هزار و ۵۷۹ دلار برسد.

این در حالی است که دامنه‌ی نوسان ارز دیجیتال بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته از میزان حداقلی ۱۱ هزار ۳۴۸ دلار شروع شده و به ۱۱ هزار و ۹۱۹ دلار رسیده است. این آمارها در حالی منتشر شده که بیت کوین در روز جمعه توانست به بالاترین مقدار خود طی چند روز اخیر برسد اما این روند آن چنان دوام نیاورد و با کاهش قیمت آن مواجه شدیم.

بیت کوین طی چند روز گذشته بارها و بارها به بالاترین قیمت خود رسیده اما نتوانسته این روند را حفظ کند و هر بار با کاهش قیمت مواجه شده است. روز گذشته نیز شاهد چنین اتفاقی بودیم و قیمت این ارز با کاهش درصدی مواجه شد.

بیت کوین که معمولا روندی مشابه با طلا را طی می‌کند، حالا امیدوار است بتواند در روز آینده به قیمت هزار دلار برسد. طلا نیز در روز جمعه با کاهش قیمت مواجه شد و همین اتفاق برای بیت کوین نیز افتاد. حالا باید کمی بیشتر منتظر ماند و دید آیا بیت کوین در نهایت می‌تواند مقاومت ۱۲ هزار دلاری خود را بشکند یا این روند نوسانی همچنان ادامه دار خواهد بود؟

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…