خانه اخبار بسیاری از سرمایه‌گذاران هندی نمی‌توانند به راحتی وارد دنیای ارز دیجیتال شوند

بسیاری از سرمایه‌گذاران هندی نمی‌توانند به راحتی وارد دنیای ارز دیجیتال شوند

0 ثانیه خوانده شده
0
0
565
بسیاری از سرمایه‌گذاران هندی نمی‌توانند به راحتی وارد دنیای ارز دیجیتال شوند

کشور هند همیشه مشکلات زیادی را در مورد دنیای ارزهای دیجیتال تجربه کرده است. آمار و ارقام جدید منتشر شده نیز نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران این کشور راه حال درستی را برای ورود به دنیای ارزهای دیجیتال نمی‌بینند. این در حالی است که این کشور به تازگی ممنوعیت خرید و فروش ارز دیجیتال را برداشته است.

براساس نظرسنجی‌های جدید صورت گرفته، بیش از ۵۶ درصد از کسانی که زیر ۴۰ سال سن داشته‌اند هنوز برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال با مشکلات زیادی روبه‌رو هستند. این افراد جزو کسانی هستند که در سال درآمد زیر ۶ هزار دلار را دارند.

بسیاری از افرادی که در کشور هند نمی‌توانند وارد دنیای ارزهای دیجیتال شوند، مشکلات قانونی را شماره‌ی یک این مشکل می‌دانند. از طرفی دیگر، بیش از ۳۰ درصد افراد تحصیل کرده‌ در بازه‌ی سنی ۲۰ تا ۳۰ سال مشکلات عدم آگاهی مردم را علت اصلی عدم ورود آن‌ها به دنیای ارزهای دیجیتال می‌دانند.

این نظر سنجی که بر روی بیش از ۱۱ هزار نفر در کشور هند صورت گرفته است نشان می‌دهد که دو سوم از افرادی که در دنیای ارزهای دیجیتال موفق به سرمایه گذاری شده‌اند، حقوق بگیر هستند و بقیه دانشجو بوده‌اند.

تمامی آمار و ارقام منتشر شده در حالی صورت گرفته که بانک مرکزی هند به تازگی ممنوعیت معاملات ارزهای دیجیتال را در این کشور برداشته است. همین مسئله باعث استقبال بیشتر سرمایه گذاران هندی شده اما این کشور هنوز راه زیادی را تا راه انداختن سرویسی مناسب برای معاملات ارز دیجیتال از جمله بیت کوین دارد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…