خانه اخبار بازیگر سریال Game of Thrones نیز به خرید بیت کوین علاقه‌مند شده است

بازیگر سریال Game of Thrones نیز به خرید بیت کوین علاقه‌مند شده است

2 ثانیه خوانده شده
0
0
517
بازیگر سریال Game of Thrones نیز به خرید بیت کوین علاقه‌مند شده است

میسی ویلیامز که در سریال Game of Thrones نقش آریا استارک را بازی می‌کرد به تازگی نظر سنجی جدیدی در توییتر خود منتشر کرده است. ویلیامز در این نظرسنجی از دنبال کنندگان خود خواسته تا برای پیوستنش به خرید بیت کوین کمک کنند. در واقع، او از دنبال کنندگان خود خواسته که آیا او باید وارد دنیای بیت کوین شود یا خیر؟

در زمان نوشتن این خبر، بیش از ۱ میلیون نفر در نظر سنجی وی شرکت کرده‌اند و جالب اینجاست که نتایج نظرسنجی به صورت ۵۰/۵۰ در آمده و برخی با سرمایه گذاری در بیت کوین موافق و برخی با سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال مخالف هستند. این در حالی است که بیت کوین به تازگی به قیمت ۱۷ هزار دلاری رسیده و کارشناسان بر این عقیده‌اند که قیمت این ارز دیجیتال به زودی به ۲۰ هزار دلار نیز خواهد رسید.

یکی از جواب‌های بسیار جالب این نظر سنجی توسط الن ماسک، مدیر عامل شرکت تسلا منتشر شده است. او در پاسخ به میسی ویلیامز اشاره کرده است که لازم است تا در بیت کوین سرمایه گذاری کند.

اگرچه هنوز مشخص نیست میسی ویلیامز بیت کوین خریداری کرده یا نه اما خرید او و با توجه به محبوبیتش، قطعا می‌تواند به سود دنیای ارزهای دیجیتال باشد. فعلا اطلاعات بیشتری توسط او منتشر نشده و مشخص نیست آیا توانسته برای خرید بیت کوین تصمیم بگیرد یا خیر. شما چه فکر می‌کنید‌؟ آیا خرید بیت کوین کاری منطقی است؟

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…