خانه اخبار عوامل متعددی می‌توانند ارزش کلی بیت کوین را به ۱ تریلیارد دلار برسانند

عوامل متعددی می‌توانند ارزش کلی بیت کوین را به ۱ تریلیارد دلار برسانند

0 ثانیه خوانده شده
0
0
561
عوامل متعددی می‌توانند ارزش کلی بیت کوین را به 1 تریلیارد دلار برسانند

اگر خبرهای بلاگ توکاکی را دنبال کرده‌ باشید، پیشتر مقایسه‌‌ای جالب میان ارز دارایی شرکت‌هایی از جمله اپل با بیت کوین انجام دادیم. حالا شاید این مقایسه کمی منطقی باشد اما اگر قرار باشد ارزش کلی بیت کوین به رقم ۱ تریلیارد دلاری برسد، شاید هیچ شرکتی در دنیا نتوانتد به اندازه‌ی بیت کوین ارزش داشته باشد. اما چه عواملی می‌توانند ارزش کلی بیت کوین را به ۱ تریلیارد دلار برسانند؟

براساس گفته‌های کارشناسان ارز دیجیتال، اگر چه بیت کوین تاکنون به محبوبیت زیادی دست یافته است اما قدرت شبکه‌ای این ارز دیجیتال همچنان ضعیف است. این بدان معناست که راه‌های خرید بیت کوین تا حدی محدود بوده و شرکت‌های بیشتری می‌بایستی در این ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند.

شاید یکی از عواملی که به افزایش قیمت بیت کوین تاکنون به ۱۶ هزار دلار کمک کرده باشد، پشتیبانی شرکت پی پال از پرداخت‌های بیت کوینی باشد. در واقع، پیش بینی می‌شود با ورود پی پال به دنیای ارزهای دیجیتال و همچنین بیت کوین، تعداد کاربران این ارز دیجیتال تا سه برابر افزایش یابد که می‌تواند کمک بسزایی در افزایش دارایی و ارزش کلی بیت کوین داشته باشد.

یکی دیگر از عواملی که می‌تواند به زودی باعث افزایش ارزش کلی بیت کوین شود، پاندمی کرونا است. براساس پیش بینی کارشناسان، بیماری کرونا حداقل به همین شکل تا یک سال آینده خواهد ماند و واکسن‌های کشف شده نیز هنوز به صورت عملی وارد بازار نشده‌اند. این موارد می‌توانند هم قیمت بیت کوین و هم ارزش کلی این ارز دیجیتال را بالاتر ببرد.

حتی اگر ارزش بیت کوین به ۱ تریلیارد دلار نیز برسد، این ارز دیجیتال تنها ۱۰ درصد از کل ارزش طلا را به دست آورده است. بنابراین، سوال اصلی اینجاست که آیا بیت کوین می‌تواند به ۱۰ درصدی طلا برسد؟ با توجه به سابقه‌‌ای که این ارز دیجیتال دارد، این امکان بسیار محتمل است. در هر صورت،‌ خرید ارزهای دیجیتال ریسک زیادی دارد و وارد شدن به دنیای آن نیز علم زیادی را می‌طلبد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…