خانه اخبار Last of Us Part 2 طی سه روز چهار میلیون نسخه فروخت

Last of Us Part 2 طی سه روز چهار میلیون نسخه فروخت

14 ثانیه خوانده شده
0
0
927
Last of Us Part 2

Last of Us Part 2 در حال حاضر پرفروش‌ترین بازی PS4 است.

سونی امروز اعلام کرد که Last of Us Part 2 توانست آخرین نسخه از قسمت دوم مرد عنکبوتی را پشت سر گذاشته و به پرفروش‌ترین بازی ویدئویی PS4 تبدیل شود. این بازی در طی روز موفق به فروش بیش از ۴ میلیون نسخه شد. درادامه با توکاکی همراه باشید.

این رقم احتمالا شامل نسخه‌های دیجیتالی و فیزیکی است اما سونی دقیقا این را مشخص نکرده است. دارنده رکورد قبلی Spider-Man Insomniac بود که توانست در مدت مشابه به فروش ۳٫۳ میلیون نسخه دست پیدا کند و پیش از آن God of War’s به ۳٫۱ میلیون نسخه فروخت.

نیل دراکمن کارگردان Naughty Dog گفت: ما قصد داریم نوع جدیدی از داستان را روایت کنیم که به موضوعات دشوارتری می‌پردازد و شما را به روش‌های غیر منتظره‌ای به چالش می‌کشد. شنیدن تجربه‌هایی که داشته‌اید و همچنین بحث‌های فکری که دارید، برای من بسیار جالب بود.

برخی از ابتدا شک و تردید دارند که با توجه به جذابیت گسترده‌تر و رتبه سنی پایین، آخرین اثر قسمت دوم می‌تواند از مرد عنکبوتی سبقت بگیرد یا خیر. با این وجود با توجه به جمعیت آماری کوچک‌تر بازی Naughty Dog باز هم این بازی موفق به ثبت رکورد شده است. این بازی همچنین مورد توجه منتقدین قرار گرفته است. کرک در بررسی ما به این بازی “شاهکار نسل جوان” را داده است.

vg247

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده onlinemohtava
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

کنترلر دوال سنس و هر آنچه که باید در مورد آن بدانید

دوال سنس از نظر طراحی چیزی بین دوال شاک ۴ و کنترل ایکس باکس است. سونی این دسته را با طراحی…