خانه اخبار هکرهای شرکت KuCoin شناسایی شدند

هکرهای شرکت KuCoin شناسایی شدند

2 ثانیه خوانده شده
0
0
667

مدیر اجرایی شرکت KuCoin  اعلام کرد که هکرهای این شرکت کاملا شناسایی شدند و حالا پلیس به دنبال آن است تا آن‌ها را دستگیر کرده و بازجویی کند.

ایو جانی، مدیر اجرایی شرکت KuCoin  در توییتر رسمی خود این خبر را اعلام کرد و به نظر می‌رسد هکرهای این شرکت حالا به طور کامل شناسایی شده باشند. وی همچنین اعلام کرد که این شرکت با همکاری دیگر شرکت‌های بلاک چین موفق شده بیش از ۶۱ میلیون دلار از دارایی‌های از دسته‌ی خود را به دست بیاورد تا مجموع دارایی‌های کسب شده توسط این شرکت به ۲۰۱ میلیون دلار برسد.

براساس پیش بینی‌های صورت گرفته، این شرکت بیش از ۲۰۰ میلیون دلار از دارایی‌های خود را در این حمله‌ی سایبری از دست داده بود. حالا اوضاع شرکت نسبتا مناسب شده و معاملات در آن به طور کامل صورت می‌گیرد اما سوال اصلی اینجاست که آیا کاربران می‌توانند بار دیگر به شرکت KuCoin  اعتماد کنند یا خیر؟

هکرهای شرکت KuCoin  در هفته‌های گذشته موفق شدند حمله‌ای با ارزش ۲۰۰ میلیون دلاری را بر روی این شرکت سرمایه گذاری در دنیای ارزهای دیجیتال داشته باشند. خوشبختانه این حمله تاثیری بر روی قیمت ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین و اتریوم نداشت و به نظر می‌رسد حالا همه چیز به روال عادی خود بازگشته است.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…