خانه اخبار ژاپن باید قوانین بانکی خود را برای به کار گیری ارز دیجیتال یوآن تغییر دهید

ژاپن باید قوانین بانکی خود را برای به کار گیری ارز دیجیتال یوآن تغییر دهید

0 ثانیه خوانده شده
0
0
736
ژاپن باید قوانین بانکی خود را برای به کار گیری ارز دیجیتال یوآن تغییر دهید

براساس گفته‌های یکی از مسئولان کشور ژاپن، این کشور برای به کار گیری ارز دیجیتال یوآن لازم است تا قوانین بانکی خود را تغییر دهد و پیش زمینه‌ی احداث بانک‌های ارز دیجیتال را فراهم آورد.

کوزو یاماهاتو، مدیر حزب لیبرال بخش مالی کشور ژاپن معتقد است این کشور باید تغییراتی را در قوانین بانکی خود ایجاد کند. به گفته‌ی او، دولت ژاپن باید بانک‌های خود را به طراحی و ارائه‌ی راه حلی برای به کار گیری ارز دیجیتال یوآن و احداث بانک مرکزی ارز دیجیتال یا همان CBDC ترغیب کند.

کوزو یاماهاتو در حالی نظرات خود را ارائه داده که بانک مرکزی ژاپن پیشتر اعلام کرده بود برای به کار گیری ارز دیجیتال یوآن دست به کار شده و قرار است تا سال ۲۰۲۱ اقدامات بیشتری را در این زمینه به کار بگیرد. با این حال هنوز مشخص نیست که آیا کشور ژاپن تصمیم دارد ارز دیجیتال خود را راهی بازار کند یا خیر. علاوه بر این، مسئولان این شرکت هرگونه احداث بانک مرکزی ارز دیجیتال را نیز تکذیب کرده‌اند.

ژاپن و چین اگر چه رابطه‌ی خوبی با یکدیگر ندارند اما انتظار می‌رود ارز دیجیتال یوآن بتواند تغییرات مثبتی را در رابطه‌ی این دو کشور با یکدیگر اجرا کند. از طرفی دیگر،‌ ژاپن هر گونه استفاده از ارز دیجیتال یوآن را مستلزم ارائه‌ی قوانینی مشخص و شفاف دانسته است و فعلا مشخص نیست در ادامه چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

در عین حال، شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت توکاکی به خرید گیفت کارت و کالای دیجیتال با قیمتی مناسب در سریع‌ترین زمان ممکن بپردازید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…