خانه اخبار شرکت سرمایه گذاری دیجیتالی Nexi با شرکت SIA ادغام می‌شود

شرکت سرمایه گذاری دیجیتالی Nexi با شرکت SIA ادغام می‌شود

3 ثانیه خوانده شده
0
0
660
شرکت سرمایه گذاری دیجیتالی Nexi با شرکت SIA ادغام می‌شود

بزرگ‌ترین شرکت سرمایه گذاری در ایتالیا تحت عنوان NExi قرار است با شرکت SIA برای ادغام با یکدیگر آماده شود. براساس پیش بینی‌ها صورت گرفته ارزش و دارایی‌های این شرکت به بیش از ۱۷ میلیادر دلار خواهد رسید تا این شرکت دیجیتالی بیش از ۷۰ درصد از سهام بازار شرکت SIA را در دست بگیرد.

براساس گزارشات منتشر شده از خبرگزاری رویترز، توافق صورت گرفته می‌تواند بیش از ۷۰ درصد از سهام شرکت SIA را در اختیار این شرکت قرار خواهد داد. این در حالی است که بر اساس گزارشات، دارایی شرکت SIA بیش از ۵ میلیارد دلار بوده است.

در این گزارش رویترز اعلام کرده که شرایط خاص ویروس کرونا در کشور ایتالیا باعث شده تا آمار معاملات صورت گرفته در دنیای دیجیتال به شدت افزایش یابد. این در حالی است که دیگر شرکت‌های دیجیتالی نیز چنین آماری را در کشورهای اروپایی گزارش داده‌اند و به نظر می‌رسد این انتفاق نیز می‌تواند تاثیری مثبت بر روی قیمت ارزهای دیجیتال داشته باشد. همکاری این دو شرکت می‌تواند بیش از ۲۱ میلیارد تراکنش در سال را پشتیبانی کند.

قیمت ارز دیجیتال بیت کوین طی هفته‌های گذشته با نواسانات زیادی همراه بوده و باید منتظر ماند و دید اخبار منتشر شده سیاسی و اقتصادی در هفته‌ی جاری چه تاثیری بر روی قیمت آن خواهد گذاشت. شما همچنین می‌توانید با مراجعه به وب سایت توکاکی به خرید گیفت کارت و کالای دیجیتال در کمترین زمان ممکن بپردازید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…