خانه اخبار دولت هند بار دیگر ارزهای دیجیتال را ممنوع می‌کند

دولت هند بار دیگر ارزهای دیجیتال را ممنوع می‌کند

0 ثانیه خوانده شده
0
0
726
دولت هند اعلام کرد که دو تن از وزرایش به همراه بانک مرکزی هند در حال کار بر روی لایحه‌ای هستند که مجددا ارزهای دیجیتال را در این کشور ممنوع می‌کند.

دولت هند اعلام کرد که دو تن از وزرایش به همراه بانک مرکزی هند در حال کار بر روی لایحه‌ای هستند که مجددا ارز دیجیتال را در این کشور ممنوع می‌کند.

براساس سایت‌های خبر کشور هند، این قانون به زودی تصویب خواهد شد و از این به بعد هرگونه معامله‌ی ارز دیجیتال در این کشور ممنوع می‌شود. به گفته‌ی وب سایت خبری Moneycontrol کشور هند، این قانون در حال بررسی در وزارت فناوری اطلاعات و دادگاه عالی این کشور است. علاوه بر این، بانک مرکزی هند نیز به زودی جزئیات آن را منتشر خواهد کرد.

پیش از این نیز دولت هند ارزهای دیجیتال را در این کشور ممنوع کرده بود اما روش آن فرق داشت. دولت هند قبلا در لایحه‌ای به بانک‌ها اجازه نمی‌داد تا ارزهای دیجیتال را معامله کنند اما این قانون به خاطر مشکلاتی که داشت خیلی زود برداشته شد. اما قانون جدید با جزئیات بیشتر در اختیار مردم هند قرار می‌گیرد تا کمتر کسی در این کشور بتواند ارزهای دیجیتال را به طور کامل معامله کند مگر این که باز هم راه و حل‌هایی برای دور زدن آن پیدا شود.

در حالی که هنوز در بیشتر نقاط کشور هند قرنطینه اعمال شده است، معاملات ارزهای دیجیتال در این کشور طی ماه‌های گذشته رشد بی سابقه‌ای را شاهد بوده چرا که بسیاری از سرمایه‌گذاران وارد این عرصه شده اند. بعد از این که محدودیت‌های قانون اول در کشور هند برداشته شد تا ۵۰ درصد معاملات ارز دیجیتال افزایش یافت و به نظر می‌رسد حالا با محدودیت‌های جدید شاهد کاهش شدید معاملات ارز دیجیتال در این کشور پهناور باشیم.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…