خانه اخبار سناتور جدید آمریکا به دنبال رسمی کردن بیت کوین در این کشور است

سناتور جدید آمریکا به دنبال رسمی کردن بیت کوین در این کشور است

0 ثانیه خوانده شده
0
0
739
سناتور جدید آمریکا به دنبال رسمی کردن بیت کوین در این کشور است

سینسیا لومیس، سناتور جدید کشور آمریکا که به تازگی در انتخابات این کشور توانسته راهی مجلس این کشور شود در مصاحبه‌ای اعلام کرده است که امید دارد تا بتواند بیت کوین را در کشور آمریکا کاملا رسمی کند.

سناتور منطقه‌ی ویامینگ آمریکا در مصاحبه با تلویزیون ABC چنین صحبتی را به عمل آورده است. در واقع، صحبت‌های خانم لومیس را می‌توان به عنوان اولین باری دانست که یک مقام رسمی کشور آمریکا در مورد ارزهای دیجیتال مخصوصا بیت کوین صحبت می‌کند.

« من در سرمایه گذاری سابقه‌ی زیادی دارم و شغل قبلی من نیز در همین ایالت به عنوان مدیر بخش مالی بوده است. من مدت‌ها به دنبال گزینه‌ای مناسب برای سرمایه گذاری در بیت کوین بودم و از نظر من هیچ سرمایه‌ای نمی‌تواند همانند بیت کوین عمل کند. پول رایج ما همیشه در حال زیاد شدن است و تورم نیز افزایش می‌یابد اما چنین اتفاقی برای بیت کوین رخ نخواهد داد. تنها ۲۱ میلیون بیت کوین وجود دارد و تعداد آن محدود است. بنابراین، از نظر من بیت کوین می‌تواند به عنوان گزینه‌ی مناسبی برای سرمایه گذاری تلقی شود.»

وقتی که از سناتور در مورد مضرات بیت کوین نظیر فرارهای مالیاتی و همچنین پول شویی پرسیدند، وی جواب درستی را به این سوالات نداد و به نظر می‌رسد از جواب دادن به آن‌ها صرفه نظر کرد.

خانم لومیس از سال ۲۰۱۳ به پیشنهاد برادرزاده‌اش بیت کوین خریداری کرده و به نظر می‌رسد هنوز هم طرفدار سرسخت این ارز دیجیتال باشد. لومیس اولین زنی از این ایالت است که قرار است وارد مجلس آمریکا شود و بسیاری از طرفداران بیت کوین نیز امید دارند تا وی اولین کسی باشد که در دولت بعدی این کشور در مورد ارزهای دیجیتال راه حلی را پیدا کند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…