خانه اخبار بازی Fall Guys احتمالا برای پلتفرم موبایل نیز عرضه می‌شود

بازی Fall Guys احتمالا برای پلتفرم موبایل نیز عرضه می‌شود

4 ثانیه خوانده شده
0
0
837
https://blog.tokakey.com/playstation/

براساس اطلاعات فاش شده به نظر می‌رسد بازی Fall Guys به زودی برای پلتفرم موبایل عرضه خواهد شد. اطلاعات فاش شده نشان می‌دهند که یکی از شرکت‌های چینی این بازی را در اختیار خود گرفته تا حق فروش آن را در اختیار داشته باشد. البته مشخص نیست به جز کشور چین، آیا این عنوان برای دیگر کشورها هم عرضه می‌شود یا خیر.

شرکتی در کشور چین تحت عنوان Bilibili خق انحصاری فروش این بازی برای پلتفرم موبایل را در اختیار گرفته است. بازی مورد اشاره تقریبا سه هفته پیش برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و پی سی عرضه شده و در این مدت توانسته محبوبیت بسیار زیادی را کسب کند به طوری که سازندگان بازی اعلام کرده‌اند فصل دوم این بازی بتل رویال به زودی عرضه خواهد شد.

شرکت سازنده‌ی این بازی هنوز به طور رسمی این خبر را تایید نکرده است. پیش از این نیز سازندگان بازی Fall Guys اعلام کرده بودند هر گونه خبری مبنی بر انتشار این عنوان بر روی گوشی‌های هوشمند تبلیغ است و صحت ندارد. با این حال، عرضه‌ی این بازی برای موبایل و گوشی‌های هوشمند کاملا منطقی به نظر می‌رسد. این بازی توانسته محبوبیت زیادی را به دست آورد و البته بر روی موبایل نیز تجربه‌ای بسیار جالب و لذت بخش را می‌تواند در اختیار خریداران خود قرار دهد.

EfoF35zWAAALNCr بازی Fall Guys احتمالا برای پلتفرم موبایل نیز عرضه می‌شود

بازی Fall Guys در کشور چین با نام دیگری شناخته می‌شود و به نظر می‌رسد در صورت انتشار آن بر روی گوشی‌های هوشمند، با همان نام متفاوت در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. حالا باید کمی بیشتر صبر کنیم تا مشخص شود آیا به راستی این عنوان دوست داشتنی و سرگرم کننده برای گوشی‌های هوشمند عرضه می‌شود یا نه؟

شما کاربران محترم می‌توانید خرید کالای دیجیتال یا گیفت کارت خود را از طریق وب سایت توکاکی انجام دهید. گیفت کارت‌های پلی استیشن، ایکس باکس، گوگل پلی و استیم همگی در توکاکی موجود هستند. عنوان مورد اشاره برای کاربران پلی استیشن پلاس کاملا رایگان عرضه شده است.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…