خانه اخبار چرا قیمت اتریوم زیر ۴۰۰ دلار باقی نخواهد ماند؟

چرا قیمت اتریوم زیر ۴۰۰ دلار باقی نخواهد ماند؟

0 ثانیه خوانده شده
0
0
20,763
چرا قیمت اتریوم زیر 400 دلار باقی نخواهد ماند؟

ارز دیجیتال اتریوم که این روزها صحبت‌های زیادی از آن می‌شود هم اکنون در نقطه‌ی حساس ۳۸۰ دلاری قرار گرفته که می‌تواند آینده‌ی آن را رقم بزند. این ارز دیجیتال حتی به قیمت ۳۷۹ دلار نیز رسید اما بار ها با افزایش قیمت تا ۳۸۵ دلار روبه رو شد.

به هر حال، این نقطه‌ی نوسان، نقطه‌ای بسیار حیاتی برای ارز دیجیتال اتریوم محسوب می‌شود. بسیاری از کارشناسان در صورت رسیدن این ارز از مقاومت ۴۰۰ دلاری به بالا، افزایش قیمت را برای اتریم پیش بینی کرده‌اند هر چند هنوز هم مشخص نیست چه آینده‌ای در انتظار این ارز دیجیتال قرار گرفته است.

قیمت کنونی ارز دیجیتال اتریوم ۳۹۵ دلار است که در حال ایجاد مقاومتی سنگین می‌باشد. همین مسئله باعث شده تا کارشناسان قیمت ۴۰۰ دلار را نقطه‌ی مقاومت بعدی اتریوم بدانند. اگر اتریوم نتواند نقطه‌ی مقاومت ۳۹۵ یا ۴۰۰ دلاری را به طور کامل بشکند با مشکلات زیادی روبه رو خواهد شد. احتمال کاهش قیمت این ارز به ۳۹۰ دلار وجود دارد؛‌ نقطه‌ای که کمتر کسی تمایل دارد شاهد آن باشد.

به هر حال، هر روز اطلاعات جدیدی در مورد قیمت اتریوم به گوش می‌رسد و به نظر می‌رسد باید کمی بیشتر صبر کنیم تا مشخص شود اتریوم در چه نقطه‌ای قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید اخبار مربوط به ارز دیجیتال و بلاک چین را هر روز از وبلاگ خبری توکاکی دریافت کنید. علاوه بر این، برای خرید کالای دیجیتال و گیفت کارت به فروشگاه توکاکی مراجعه کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…