خانه مقاله های آموزشی آموزش های پلی استیشن کاربران پلی استیشن ۵ چگونه می‌توانند با دوستان خود در پلی استیشن ۴ بازی کنند؟

کاربران پلی استیشن ۵ چگونه می‌توانند با دوستان خود در پلی استیشن ۴ بازی کنند؟

0 ثانیه خوانده شده
0
0
649
کاربران پلی استیشن 5 چگونه می‌توانند با دوستان خود در پلی استیشن 4 بازی کنند؟

کنسول پلی استیشن ۵ سونی که به عنوان کنسول نسل نهمی شناخته می‌شود به تازگی در برخی از مناطق عرضه شده است. اگرچه تا عرضه‌ی جهانی این کنسول هنوز چند روز دیگر باقی مانده، اما بسیاری از کاربرانی که هم اکنون این کنسول را خریداری کرده‌اند به دنبال این هستند که بتوانند با دوستان خود در پلی استیشن ۴ صحبت کرده یا بازی کنند. اما این قابلیت به چه شکل صورت می‌گیرد؟

اگر از جمله کاربرانی هستید که به بازی‌های آنلاین علاقه‌ی زیادی دارید، حتما باید حساب پلی استیشن پلاس سونی را خریداری کنید. با خرید حساب پلی استیشن پلاس از وب‌سایت توکاکی با قیمتی مناسب به راحتی می‌توانید بازی‌های آنلاین کنسول پلی استیشن ۴ و ۵ را انجام دهید. اگر هم جزو کاربران پلی استیشن ۵ هستید و در صورتی که بازی مورد نظر شما از هر دو نسل پشتیبانی می‌کند، می‌توانید به راحتی به دوستان خود در پلی استیشن ۴ بپیوندید.

علاوه بر این، سونی امکان چت صوتی میان کاربران دو کنسول را نیز فراهم کرده است. بنابراین، کاربران پلی استیشن ۵ می‌توانند به راحتی و به صورتی صوتی با کاربران پلی استیشن ۴ در تماس باشند. حتی اگر هیچ کدام از این کنسول را نداشته باشید، با درست کردن حساب کاربری و دانلود برنامه‌ی پلی استیشن مخصوص گوشی‌های هوشمند امکان ملحق شدن به چت صوتی در پلی استیشن وجود دارد. در نتیجه از این بابت نیز سونی تمامی تلاش خود را کرده تا کاربرانش بتوانند با یکدیگر در ارتباط باشند.

در نهایت، اگر بازی‌ای که شما در پلی استیشن ۵ خریداری کرده‌اید، بر روی پلی استیشن ۴ منتشر نشده است، طبیعتا امکان بازی کردن آن و فرستادن دعوت را برای کاربران پلی استیشن ۴ نخواهید داشت. بنابراین، لازمه‌ی ارتباط میان این دو نسل، پشتیبانی بازی از قابلیت میان نسلی است.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در آموزش های پلی استیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…