خانه اخبار چگونه تمامی سرمایه خود را در ارزهای دیجیتال از دست ندهیم؟

چگونه تمامی سرمایه خود را در ارزهای دیجیتال از دست ندهیم؟

0 ثانیه خوانده شده
0
0
1,008
https://blog.tokakey.com/

با توجه به این که گفته می‌شود ارزهای دیجیتال به زودی با افزایش قیمت شدیدی همراه خواهند شد، اهمیت سرمایه گذاری و نحوه‌ی درست آن به مراتب بیشتر شده است. به همین دلیل لازم است از افزایش قیمت‌ دفعات قبل درس گرفت تا اشتباهات بسیاری از سرمایه گذاران را انجام ندهیم.

با توجه به این که بیت کوین طی روزهای گذشته با کاهش ۵ درصدی قیمت همراه بوده، شاخص گرید نیز به ۷۵ رسیده است در حالی که این عدد در چند روز پیش به ۸۴ نزدیک شده بود. تمامی این‌ها نشان دهنده‌ی این است که طی روزهای آینده با افزایش شدید قیمت ارزهای دیجیتال روبه‌رو خواهیم شد.

بسیاری از کارشناسان بر این عقیده‌اند که طی روزهای آینده بسیاری از مردم سرمایه‌ی خود را در ارزهای دیجیتال از دست خواهند داد. به گفته‌ی آن‌ها، طمع و هیجانی رفتار کردن مهم‌ترین عواملی است که باعث از دست رفتن سرمایه‌ی افراد می‌شود. آن‌ها سرمایه‌ گذاری بلندمدت را بهترین نوع سرمایه گذاری می‌دانند.

MW HS635 gold10 20191003192732 ZQ چگونه تمامی سرمایه خود را در ارزهای دیجیتال از دست ندهیم؟

برخی دیگر از کارشناسان از جمله کریس بارنسکی معتقد هستند که شور و هیجان افزایش قیمت بیت کوین طی روزهای آینده ده برابر بیشتر از افزایش قیمت این ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۷ خواهد بود که به قیمت ۲۰ هزار دلاری رسیده بود. کریس بارنسکی بر این عقیده است که شاید کسی نتواند قیمت ارزهای دیجیتال را کنترل کند، اما کنترل کردن احساسات‌مان دست خودمان است و نباید دست به رفتار هیجانی زد.

به هر حال، این تحیلگر ارشد بازارهای دیجیتال چند نکته را در سرمایه گذاری در این دنیای پر ریسک گوش زد کرده است. مورد اول نوسانی بودن بیت کوین است. بیت کوین می‌تواند در عرض چند دقیقه چند صد دلار جابه‌جا شود به همین دلیل لازم است با دقت بیشتری به این ارز دیجیتال دل ببندید. نکته‌ی دوم این است که امکان از دست دادن تمامی پول‌تان با استفاده از بیت کوین وجود دارد. به گفته‌ی کریس بارنسکی، تنها پولی را در بازار سرمایه قرار دهید که هیچ احتیاجی به آن نداشته باشید. او شبکه‌های اجتماعی را راه حل خوبی برای دریافت پیشنهادات نمی‌داند. وی در نهایت معتقد است که هر شخصی باید خودش به تحقیق در مورد آینده‌ی ارزهای دیجیتال بپردازد.

به هر حال دنیای سرمایه گذاری دنیای ریسکی و پرخطری است. اگر شما هم قصد دارید در دنیای ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنید از هیجانات اضافی بپرهیزید و سعی کنید با تحقیق و اطلاعات کامل سرمایه‌ی خود را قرار دهید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…