خانه اخبار بیت کوین در عرض ۲۴ ساعت به طرز عجیبی با ۱۶ درصد کاهش قیمت روبه‌رو شد

بیت کوین در عرض ۲۴ ساعت به طرز عجیبی با ۱۶ درصد کاهش قیمت روبه‌رو شد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
495
بیت کوین در عرض 24 ساعت به طرز عجیبی با 16 درصد کاهش قیمت روبه‌رو شد

بعد از این که بیت کوین توانست به قیمت ۱۹ هزار و ۴۸۴ دلاری برسد و به رکورد ۲۰ هزار دلاری خود نزدیک و نزدیک‌تر شود، با افزایش تقاضای فروش مواجه شد تا قیمت این ارز دیجیتال به ۱۶ هزار و ۳۳۴ دلار برسد و با اصلاح شدیدی روبه‌رو شود.

پیش از کاهش قیمت ۱۶ درصدی بیت کوین، این ارز دیجیتال روندی افزایشی را به خود گرفته بود به طوری که تعداد خریداران آن هر روز بیشتر می‌شدند. در واقع، این روند کاملا طبیعی بود و حتی سقوط ۱۶ درصدی آن نیز تا حد زیادی منطقی به نظر می‌رسد.

براساس اطلاعات جمع اوری شده‌ی Coinbase، عوامل زیادی در این کاهش قیمت موثر بوده‌اند اما به نظر می‌رسد مهم‌ترین عامل کاهش قیمت ۱۶ درصدی، فروش سرمایه‌گذاران هنگفت بوده است.

با این حال، سه احتمال برای آینده‌ی ارز دیجیتال بیت کوین و دیگر ارزها می‌توان پیش بینی کرد. احتمال اول این است که بیت کوین خیلی سریع به قیمت ۱۸ هزار دلاری خود را خواهد رساند. از طرفی دیگر، احتمال کاهش قیمت این ارز دیجیتال محبوب تا ۱۳ هزار دلار نیز وجود دارد. در نهایت، احتمال آخر ثابت ماندن ارز دیجیتال بیت کوین در همین محدوده‌ی قیمتی است تا شاهد ثبات بازار باشیم.

با این حال، هنوز یک مشکل بزرگی وجود دارد. براساس آمار و ارقام به ثبت رسیده، هنوز مقدار سرمایه گذاران هنگفت بسیار زیاد هستند و اگر این سرمایه گذاران نیز به دنبال فروش باشند، بیت کوین باز هم با کاهش قیمت مواجه خواهد شد. شما چه فکر می‌کنید؟ آیا بیت کوین همچنان به کاهش قیمت ادامه خواهد داد یا خیر؟

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…