خانه اخبار بازی Fortnite چگونه از قابلیت‌های دسته‌ی پلی استیشن ۵ استفاده می‌کند؟

بازی Fortnite چگونه از قابلیت‌های دسته‌ی پلی استیشن ۵ استفاده می‌کند؟

3 ثانیه خوانده شده
0
0
541
بازی Fortnite چگونه از قابلیت‌های دسته‌ی پلی استیشن 5 استفاده می‌کند؟

پلی استیشن ۵ تنها در کمتر از یک هفته‌ی دیگر در برخی از مناطق عرضه می‌شود و حالا استودیوی اپیک گیمز، اطلاعات بیشتری را در مورد بازی Fortnite و قابلیت‌های این بازی برای دسته‌ی پلی استیشن ۵ در اختیار کاربران خود قرار داده است.

اپیک گیمز در وب سایت رسمی پلی استیشن با بیان این که دسته‌ی پلی استیشن ۵ می‌تواند نوآوری فوق العاده‌ای تلقی شود، اطلاعات بیشتری را در مورد انواع سلاح بازی به همراه نحوه‌ی متفاوت بودن هر سلاح براساس دسته‌ی پلی استیشن ۵ ارائه داد:

« بازی Fortnite دو نوع فیدبک متفاوت را برای سلاح‌های از راه دور در اختیار کاربران قرار می‌دهد. اسلحه‌هایی که نیاز دارند که هر بار به صورت جداگانه دست را بر روی ماشه قرار داد، آن حس سنگینی اسلحه و سختی ماشه بر روی دسته ایجاد خواهد شد. به عنوان مثال، اسنایپر زدن در بازی حس سفتی را در دکمه‌های دسته‌ی پلی استیشن ۵ ایجاد می‌کند.»

« اما اسلحه‌هایی که به صورت اتوماتیک شلیک می‌کنند، در هنگام پایین نگه داشتن دکمه‌ی R2، حس لرزش به کاربران ارائه خواهد شد به طوری که کاربر می‌خواهد یک تیر کمان را به عقب بکشد. این حس نیز همانند همان حس تیر کمان خواهد بود.»

استودیوی اپیک گیمز اطلاعات بیشتری را نیز در اختیار کاربران قرار داد. بر همین اساس، نسل بعد کنسول‌های بازی از فریم ریت ۶۰ و همچنین رزولوشن ۴K برای این بازی پشتیبانی خواهند کرد. علاوه بر این، به لطف حافظه‌ی SSD کنسول پلی استیشن ۵، زمان لودینگ بازی و همچنین لود شدن بافت‌های بازی به مراتب سریع‌تر خواهد بود. علاوه بر این، قابلیت جداکردن صفحه نمایش نیز با فریم ۶۰ امکان پذیر خواهد شد.

نسل بعد کنسول‌های بازی اواخر همین هفته در برخی از نقاط دنیا عرضه می‌شود و هفته‌ی بعد در تمامی نقاط وارد بازار خواهد شد. سونی انتظارات زیادی را از پلی استیشن ۵ دارد و به نظر می‌رسد این کنسول پتانسیل تبدیل شدن به محصولی موفق را خواهد داشت.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…