خانه اخبار چگونه سیو بازی‌های خود را در پلی استیشن ۵ اجرا کنیم؟

چگونه سیو بازی‌های خود را در پلی استیشن ۵ اجرا کنیم؟

0 ثانیه خوانده شده
0
0
826
چگونه سیو بازی‌های خود را در پلی استیشن 5 اجرا کنیم؟

پلی استیشن ۵ سونی امکان اجرای بازی‌های پلی استیشن ۴ را نیز به راحت‌ترین شکل ممکن دارد. کافی است دیسک بازی را درون کنسول قرار دهید تا بعد از نصب شدن آن، بتوانید بازی‌های قدیمی خود را اجرا کنید. علاوه بر این، در صورتی که بازی را دیجیتالی خریده‌اید، خیلی راحت می‌توانید آن را بر روی کنسول نسل نهمی خود دانلود کنید. اما انتقال سیو بازی‌ها به چه صورت است؟

انتقال سیو بازی‌های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵ نیز آن‌چنان دشوار نیست. اولین و مطمئن‌ترین راه، استفاده از قابلیت ابری سرویس پلی استیشن پلاس است. طبیعتا برای استفاده از این قابلیت می‌بایستی حساب پلی استیشن پلاس را بر روی اکانت خود داشته باشید. شما می‌توانید برای خرید پلی استیشن پلاس با قیمتی مناسب به وب سایت توکاکی مراجعه کنید و خرید خود را انجام دهید. پس از این که حساب پلی استیشن پلاس را فعال کردید، به راحتی سیو بازی را در پلی استیشن ۵ می‌توانید دانلود کنید.

یکی دیگر از روش‌های انتقال سیو بازی، کپی کردن آن‌ها بر روی فلش است. در ابتدا لازم است سیو بازی خود را بر روی فلش از پلی استیشن ۴ کپی کنید. سپس به بخش تنظیمات پلی استیشن ۵ رفته و فلش را درون کنسول قرار دهید. بعد از آن، سیوهای بازی را در کنسول پلی استیشن ۵ کپی کنید. برای این کار لازم است به بخش Storage کنسول پلی استیشن ۴ رفته و سیو بازی مورد نظر خود را پیدا کنید.

در حال حاضر سونی این دو روش را برای انتقال سیو بازی‌ها از پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵ معرفی کرده است و باید منتظر ماند و دید آیا روش‌های دیگری نیز توسط غول بزرگ ژاپنی اعلام می‌شود یا خیر؟

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…