خانه اخبار بلاک چین و ارز دیجیتال چگونه از هوش‌های مصنوعی بهره‌مند می‌شوند؟

بلاک چین و ارز دیجیتال چگونه از هوش‌های مصنوعی بهره‌مند می‌شوند؟

0 ثانیه خوانده شده
0
0
1,115
بلاک چین و ارز دیجیتال چگونه از هوش‌های مصنوعی بهره‌مند می‌شوند؟

این روزها که بسیاری از کارهای روزمره ما توسط گوشی‌ها و سیستم‌های هوشمند صورت می‌گیرد، هوش مصنوعی نیز نقش بسیار مهمی در این زندگی ایفا می‌کند. از طرفی دیگر، تکنولوژی در قرن ۲۱ نیز پیشرفت چشمگیری داشته است و گفته می‌شود طی سال‌های آینده هوش مصنوعی با افزایش قابل توجهی روبه‌رو خواهد شد به طوری که تا سال ۲۰۲۵ بیش از ۱۲۵ میلیارد دلار در این زمینه سرمایه گذاری می‌شود.

بعد از این که تکنولوژی بلاک چین بعد از بحران‌های مالی مختلف وارد عرصه‌ی تکنولوژی شد، بسیاری از کارشناسان آن را ناکارآمد می‌دانستند اما با رسیدن بیت کوین به قیمت باورنکردنی ۲۰ هزار دلاری در سال ۲۰۱۷ تمامی شک و شبهات کامل از بین رفت به طوری که این صنعت امروزه بیش از ۳۳۹ میلیارد دلار ارزش مالی دارد.

بلاک چین و ارز دیجیتال چگونه از هوش‌های مصنوعی بهره‌مند می‌شوند؟ 1 1024x512 بلاک چین و ارز دیجیتال چگونه از هوش‌های مصنوعی بهره‌مند می‌شوند؟

هر چه قدر که تعداد سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال بیشتر شد، تعداد هوش‌ مصنوعی و ربات‌های به کار گرفته شده نیز افزایش یافت. با پیشرفته‌تر شدن هوش‌ مصنوعی، بسیاری از سرمایه گذاران تحلیل و پیش بینی‌های خود را توسط این تکنولوژی به کار گرفته‌اند که باعث شده کمک بسزایی به آن‌ها کند. بسیاری از معامله گران توانسته‌اند با هوش مصنوعی سود قابل توجهی را از آن خود کنند.

از طرفی دیگر، امنیت بلاک چین نیز از اهمیت بالاتری برخوردار است. گفته می‌شود هر روز بیش از ۹ میلیون دلار به خاطر حملات انجام شده از بین می‌رود و امنیت بلاک چین لازم است بیشتر و بیشتر شود. بنابراین، تا زمانی که تکنولوژی در دنیای حال حاظر ما وجود دارد، بحث امنیت بلاک چین و محافظت کاربران از هرگونه کلاه برداری نیز داغ است.

در دنیای هک، زمان مشخص شدن تهدید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و بسیاری از معامله گران و سرمایه گذاران در این امر موفق نبوده‌اند. خوشبختانه هوش مصنوعی به کمک معامله گران آمده و توانسته در دنیای بلاک چین امنیت کاملی را به کاربران خود ارائه دهد هرچند هنوز این مورد نیز جای کار دارد.

بدون شک می‌توان به این نتیجه گیری رسید که دنیای تکنولوژی هر روز در حال پیشرفت بوده و هوش مصنوعی توانسته در ارزهای دیجیتال و بلاک چین کمک بسزایی کند و انتظار می‌رود این فرآیند طی سال‌های آینده نیز قوی‌تر و با امنیت بیشتری دنبال شود.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…