خانه اخبار بیت کوین به ۳ تا ۱۲ ماه برای شکستن رکورد قیمت ۲۰ هزار دلاری زمان نیاز دارد

بیت کوین به ۳ تا ۱۲ ماه برای شکستن رکورد قیمت ۲۰ هزار دلاری زمان نیاز دارد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
677
بیت کوین به 3 تا 12 ماه برای شکستن رکورد قیمت 20 هزار دلاری زمان نیاز دارد

بیت کوین از سال ۲۰۰۹ که توجه اکثریت را به خود جلب کرد تاکنون چهار چرخه‌‌ی صفر تا صد داشته است که هر بار رکورد جدیدی را به ثبت رسانده است. این بدان معناست که در این چهار بار، قیمت بیت کوین به بالاترین و سپس به پایین‌تر حد خود رسیده است. این چهار چرخه از ۶۰۰ روز تا ۱۰۵۰ روز ادامه داشته و این بدان معناست که بیت کوین برای رسیدن به حداکثر قیمت خود به ۳ تا ۱۲ ماه دیگر نیاز دارد.

اگر قیمت بیت کوین طی ماه‌های آینده همچنان ثابت بماند، می‌تواند بازگو کننده‌ی دو مورد باشد. مورد اول، قوی کردن بنیاد خود است که این اتفاق در سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۷ نیز رخ داد. دومین مورد می‌تواند باعث افزایش قیمت دیگر ارزهای دیجیتال شود. کارشناسان معتقدند احتمال این که قیمت دیگر ارزهای دیجیتال بیشتر شود باتوجه به ثابت ماندن قیمت بیت کوین بسیار زیاد است.

قیمت بیت کوین تا همین چند ماه پیش نزدیک به ۴ هزار دلار بود و از آن زمان تاکنون رشد سریع بیش از ۲۰۰ درصدی را تجربه کرده است. بیت کوین حالا دیگر رقبای سرمایه گذاری خود نظیر طلا را با سرعت بیشتری پشت سر گذاشته است.

با این حال، کارشناسان معتقند که سرمایه گذاران بیت کوین باید صبر بیشتری را خرج دهند چرا که افزایش قیمت این ارز دیجیتال یک شبه اتفاق نمی‌افتد و ممکن است طی ماه‌های آینده قیمت بیت کوین همچانن ثابت بماند و پس از آن با رشد نسبتا سریعی همراه شود. کارشناسان بر این عقیده‌اند که چرخه‌ی فعلی بیت کوین زمان بیشتری را نسبت به چرخه‌های افزایش قیمت قبلی نیاز دارد.

در هر حال، بازار سرمایه‌ی ارزهای دیجیتال ریسک بالایی دارد و باید با آگاهی کاملی وارد آن شد. شما می‌توانید برای خرید کالای دیجیتال و گیفت کارت به وب سایت توکاکی رفته و خرید خود را با ارزان‌ترین قیمت و به راحتی انجام دهید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…