خانه اخبار مدیر عامل شرکت Civic قیمت بیت کوین را ۱۵ هزار دلار پیش بینی کرده است

مدیر عامل شرکت Civic قیمت بیت کوین را ۱۵ هزار دلار پیش بینی کرده است

0 ثانیه خوانده شده
0
0
687
مدیر عامل شرکت Civic قیمت بیت کوین را 15 هزار دلار پیش بینی کرده است

بیت کوین که طی هفته‌ی گذشته پایین‌تر از قیمت ۱۲ هزار دلاری معامله می‌شد در زمان نوشتن این خبر فعلا در قیمت ۱۱ هزار و ۷۰۰ دلاری قرار گرفته است و به نظر می‌رسد به نقطه‌ی اول حمایتی خود نزدیک شده باشد.

با این حال، کارشناسان پیش‌بینی‌های متعددی را در مورد این ارز دیجیتال انجام داده‌اند. برخی از آن‌ها معتقند که بیت کوین بعد از رسیدن به قیمت ۱۲ هزار دلاری ممکن است بار دیگر تا قیمت ۱۰ هزار دلار سقوط کند. اما برخی دیگر معتقدند که بیت کوین بعد از رسیدن به نقطه‌ی بسیار حساس ۱۲ هزار دلاری می‌تواند اوضاعش بسیار بهتر شود و به قیمت‌های بالاتری نیز دست یابد.

ویلی لینگهام یکی از مدیران ارشد شرکت Civic اعلام کرده است که بر اساس پیش بینی او احتمال رسیدن قیمت بیت کوین به ۱۵ هزار دلار بسیار بالا است. به گفته‌ی او، بیت کوین تا مدت‌ها در قیمت ۱۴ هزار دلار باقی خواهد ماند و سپس با حمایتی گسترده می‌تواند به قیمت ۱۵ هزار دلار دست یابد.

به گفته‌ی ویلی لینگهام، بازار خرسی بیت کوین رو به اتمام است و به نظر می‌رسد به زودی با بازار گاوی روبه‌رو شویم. بازار گاوی، به بازاری می‌گویند که بیت کوین روندی صعودی را به خود می‌گیرد و به نظر می‌رسد قیمت ۱۲ هزار دلار این ارز دیجیتال می‌تواند نقش بسیار مهمی را در افزایش قیمت آن داشته باشد.

علاوه بر این، برخی دیگر از پیش بینی‌های بیت کوین حاکی از این است که این ارز دیجیتال می‌تواند به قیمت ۱۷ هزار دلاری نیز دست یابد که اگر چنین شود بار دیگر به قیمت و رکورد ۲۰ هزار دلاری خود نزدیک خواهد شد. در هر حال، باید کمی بیشتر منتظر ماند و دید چه آینده‌ای در انتظار بیت کوین و سرمایه‌گذاران این ارز دیجیتال قرار گرفته است. شما در عین حال می‌توانید برای خرید کالای دیجیتال یا گیفت کارت به فروشگاه توکاکی مراجعه کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…