خانه اخبار استودیوی سازنده‌ی بازی Halo Infinite تمامی شایعات پیرامون لغو شدن این بازی برای نسل فعلی را رد کرد

استودیوی سازنده‌ی بازی Halo Infinite تمامی شایعات پیرامون لغو شدن این بازی برای نسل فعلی را رد کرد

3 ثانیه خوانده شده
0
0
823
استودیوی سازنده‌ی بازی Halo Infinite تمامی شایعات پیرامون لغو شدن این بازی برای نسل فعلی را رد کرد

استودیوی سازنده‌ی بازی Halo Infinite تمامی شایعات پیرامون لغو این بازی برای نسل فعلی یعنی کنسول ایکس باکس وان را کاملا رد کرد. پیش از این شایعه شده بود که به خاطر قدیمی بودن این کنسول و همچنین مشکلات گرافیکی بازی، امکان انتشار آن برای نسل فعلی کنسول‌ ایکس باکس وجود ندارد.

شایعه‌ی پیشین حکایت از این موضوع داشت که استودیوی ۳۴۳ نمی‌تواند فریم بالا و رزولوشن بالاتر از ۹۰۰ را بر روی کنسول ایکس باکس وان S اجرا کند به همین علت تصمیم دارد تا این بازی را به طور کلی برای نسل فعلی کنسول‌ها لغو کند.

%name استودیوی سازنده‌ی بازی Halo Infinite تمامی شایعات پیرامون لغو شدن این بازی برای نسل فعلی را رد کرد

اگر چنین اتفاقی رخ می‌داد، مایکروسافت قطعا با مشکلات بسیار بیشتری رو به رو می‌شد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها شکستن قول خود مبنی بر عرضه‌ی بازی‌های انحصاری برای هر دو نسل بوده است. البته پیش از این نیز مایکروسافت این قول خود را شکسته بود چرا که قرار بود بازی‌های نسل بعدی برای نسل فعلی نیز منتشر شود اما این اتفاق برای برخی از عناوین رخ نخواهد داد.

بازی Halo Infinite در ابتدای معرفی با مشکلات گرافیکی فراوانی روبه‌رو بود. به همین جهت، مورد انتقاد بسیاری از کاربران قرار گرفت و استودیوی سازنده آن را تا سال ۲۰۲۱ به تاخیر انداخت. حالا با رد تمامی شایعات مبنی بر عرضه‌ی بازی در سال ۲۰۲۲ و فقط برای نسل‌های بعدی به نظر می‌رسد استودیوی ۳۴۳ حالا می‌تواند گامی محکم را در تولید این عنوان بردارد.

شما کاربران محترم برای خرید گیفت کارت ایکس باکس و کالای دیجیتال به راحت‌ترین شکل ممکن با قیمتی مناسب و منطقی می‌توانید به فروشگاه گیفت کارت توکاکی مراجعه کنید و خرید خود را انجام دهید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…