خانه اخبار سازندگان Halo Infinite به شایعات پیرامون تاریخ عرضه‌ی بازی پاسخ دادند

سازندگان Halo Infinite به شایعات پیرامون تاریخ عرضه‌ی بازی پاسخ دادند

5 ثانیه خوانده شده
0
0
654
سازندگان Halo Infinite به شایعات پیرامون تاریخ عرضه‌ی بازی پاسخ دادند

سازندگان بازی Halo Infinite در نهایت با پاسخ به تمامی شایعات پیرامون تاریخ عرضه‌ی این عنوان، این نوع شایعات را بی مورد خواندند. پیش از این، بسیاری از خورده فروشان تاریخ عرضه‌ی این بازی را تعطیلات کریسمس سال ۲۰۲۱، تقریبا یک سال دیگر، اعلام کرده بودند اما این شایعات به طور کلی تکذیب شد.

برایان جرارد در صفحه‌ی شخصی توییتر خود تمامی شایعات پیرامون زمان عرضه‌ی بازی Halo Infinite را تکذیب کرد. به گفته‌ی او، هیچ کدام از این تاریخ‌ها، زمان عرضه‌ی بازی را مشخص نکرده‌اند و به نظر می‌رسد بازی زودتر از تعطیلات سال ۲۰۲۱ در اختیار کاربران ایکس باکس قرار بگیرد.

بازی Halo Infinite در ابتدا به عنوان بازی زمان عرضه‌ی کنسول‌های نسل نهمی مایکروسافت معرفی شد. اما موارد متعددی از جمله پاندمی کرونا باعث شده تا تولید این بازی زمان بیشتری را ببرد. به همین علت، سازندگان این عنوان به صورت رسمی تاخیر خوردن آن را اعلام کردند و هنوز مشخص نیست در چه تاریخی بازی Halo Infinite به صورت رسمی عرضه می‌شود.

در حالی که عنوان چندنفره‌ی این بازی کاملا رایگان و به صورت جداگانه در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، در ابتدا قرار بر این بوده تا مایکروسافت نسخه‌ی چند نفره را به صورت جداگانه و زودتر از بخش داستانی عرضه کند. اما این اتفاق رخ نداد و در نهایت بازی تا سال ۲۰۲۱ تاخیر خورد.

تریلر زمان عرضه‌ی این بازی آن چنان نتوانست محبوبیت زیادی را میان طرفدارانش پیدا کند و به نظر می‌رسد مایکروسافت تصمیم گرفته تا گرافیک بازی را نیز بالاتر ببرد. به هر حال، باید کمی بیشتر منتظر بمانیم تا مشخص شود در نهایت چه تصمیمی پیرامون این بازی گرفته خواهد شد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…