خانه اخبار سازندگان Halo Infinite به زودی خبرهای بیشتری از این بازی منتشر می‌کنند

سازندگان Halo Infinite به زودی خبرهای بیشتری از این بازی منتشر می‌کنند

5 ثانیه خوانده شده
0
0
711
سازندگان Halo Infinite به زودی خبرهای بیشتری از این بازی منتشر می‌کنند

شاید هیچ بازی طی ماه گذشته توجهی که بازی Halo Infinite را دریافت کرد را ندیده باشد. عنوان مورد اشاره تاکنون شایعات و خبرهای عجیبی را پیرامون خود دیده است. در ابتدا، نمایش ناامید کننده‌ی این بازی باعث شد تا کاربران حسابی از دست سازندگان شاکی شوند؛ سپس خبری منتشر شد که حاکی از این بود که بخش آنلاین بازی Halo Infinite کاملا رایگان خواهد بود اما چند روز بعد اعلام شد که هم بخش آنلاین و هم بخش داستانی تا سال ۲۰۲۱ به تعویض افتاده است. اما توسعه گران این بازی اعلام کرده‌اند که به زودی خبرهای بیشتری را از این عنوان اعلام خواهند کرد.

مدیر بخش شبکه‌های اجتماعی استودیوی سازنده‌ی بازی Halo Infinite در توییتر اعلام کرد که از وضعیت ناراحتی کاربران آگاهی دارد اما آن‌ها در حال حاظر نمی‌توانند پاسخ بیشتری را به کاربرن ارائه کنند. در واقع، تا زمانی که تیم سازنده این احساس را نکند که می‌تواند خبرهای خوبی را در اختیار کاربران قرار دهد، فعلا خبری جدیدی در مورد این عنوان منتشر نخواهد شد.

مایکروسافت پیش از این اعلام کرده بود که تصمیم دارد بخش آنلاین بازی Halo Infiniteرا در زمان عرضه‌ی کنسول‌های نسل نهمی وارد بازار کند اما این اتفاق با مخالفت استودیوی سازنده روبه‌رو شده است. حالا با توجه به مسائل ویروس کرونا و دور کاری از خانه، تاخیر بازی تا سال ۲۰۲۱ منطقی به نظر می‌رسد و شاید طی یکی دو ماه آینده خبرهای بیشتری نیز از این بازی منتشر شود.

نسل نهم کنسول‌های جدید مایکروسافت در اواخر آبان یا اوایل آذرماه وارد بازار خواهد شد. در حالی که هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی کنسول ایکس باکس سری اکس و شاید نسخه‌ی ارزان قیمت تر آن هنوز اعلام نشده، انتظار می‌رود مایکروسافت به زودی از قیمت این دو کنسول نسل نهمی رونمایی کند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…