خانه اخبار فیل اسپنسر در مورد تاخیر بازی Halo Infinite صحبت می‌کند؛ آیا تاخیر این بازی اشتباه بزرگی بوده است؟

فیل اسپنسر در مورد تاخیر بازی Halo Infinite صحبت می‌کند؛ آیا تاخیر این بازی اشتباه بزرگی بوده است؟

5 ثانیه خوانده شده
0
0
769
فیل اسپنسر در مورد تاخیر بازی Halo Infinite صحبت می‌کند؛ آیا تاخیر این بازی اشتباه بزرگی بوده است؟

همان‌طور که احتمالا متوجه شده‌اید، بازی Halo Infinite که قرار بود پیش از این در زمان عرضه‌ی کنسول نسل نهمی مایکروسافت انتشار یابد، تا سال ۲۰۲۱ به تعویق افتاد تا بار دیگر شاهد سیاست‌های عجیب مایکروسافت باشیم. از طرفی دیگر نگرانی‌های کاربران نیز در این زمینه بیش از پیش افزایش یافته است. اما فیل اسپنسر معتقد است که این تصمیم، تصمیمی کاملا درست بوده است.

فیل اسپنسر روز گذشته در مصاحبه‌ای اعلام کرد که احتمال این که بخش چند نفره و داستانی بازی Halo Infinite به صورت مجزا منتشر شود وجود داشته است اما این تصمیم را در نهایت لغو کرده‌اند. به گفته‌ی او، تاخیر بازی Halo Infinite تا سال ۲۰۲۱ نه تنها برای این فرانچایز کار درستی بوده، بلکه تیم سازنده نیز حالا با اعتماد به نفس بیشتری کار می‌کند.

« ما کاملا ناامید شده‌ایم. ما می‌دانیم که بسیاری از کاربران به دنبال این بودند که بتوانند بازی را در زمان عرضه‌ی کنسول اجرا کنند اما تیم سازنده برای ارائه‌ی بازی با کیفیت بهتر به زمان بیشتری نیاز داشت و به نظر من، این مهم‌ترین نکته است.»

گفته می‌شود بخش کمی از به تعویق افتادن بازی Halo Infinite به خاطر ویروس کرونا و شرایط قرنطینه‌ی خانگی اعضای استودیو بوده است. البته نباید فراموش کرد که با رونمایی از این بازی، بسیاری از کاربران گرافیک بازی را بسیار ضعیف دانستند و شاید مایکروسافت و استودیوی سازنده تصمیم دارند تا گرافیک بازی را همانند بازی‌های نسل نهمی تبدیل به عنوانی باکیفیت کنند تا کاربران نیز بتوانند از آن لذت کافی را ببرند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…