خانه اخبار دولت آمریکا در صورت افزایش قیمت بیت کوین اقداماتی جدید را انجام خواهد داد

دولت آمریکا در صورت افزایش قیمت بیت کوین اقداماتی جدید را انجام خواهد داد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
653
دولت آمریکا در صورت افزایش قیمت بیت کوین اقداماتی جدید را انجام خواهد داد

بیت کوین طی روزهای گذشته با افزایش قیمت قابل توجهی همراه شده به طوری که نظر بسیاری را به خود جلب کرده است. افزایش قیمت بیت کوین نسبت به دلار شاید این هشدار را به دولت آمریکا بدهد که ارزهای دیجیتال ممکن است دلار را کم ارزش کنند. به همین علت به نظر می‌رسد دولت آمریکا در صورت افزایشی قیمت بیت کوین اقداماتی جدید را در مورد وورد خود به دنیای ارزهای دیجیتال نشان دهد.

یکی از کارشناسان دنیای دیجیتال در جدیدترین مصاحبه‌ی خود در این مورد اعلام کرده است که دولت آمریکا ممکن است اقدامتی جدی را برای بررسی دنیای ارزهای دیجیتال صورت بپذیرد:
«‌ به نظر من دولت آمریکا حالا افرادی را دارد که از دنیای ارزهای دیجیتال سر در می‌آورند و با این تنکولوژی رابطه‌ی خوبی دارند. شرایط فعلی با شرایط سال ۲۰۱۳ یکی نیست اما قطعا در حال حاضر می‌توانیم کمی امیدوارتر باشیم.»

افزایش قیمت بیت کوین در هفته‌ی گذشته تا کنون بیش از ۸ درصد بوده است. به گفته‌ی کارشناسان، در نهایت این افزایش قیمت باعث می‌شود تا بسیاری به فکر خرید بیت کوین باشند و همین مسئله ممکن است از ارزش دلار بکاهد. در نهایت، این افزایش قیمت دولت آمریکا را مجبور می‌کند تا هر طوری که شده فکری به حال ارزش دلار کند و ارزهای دیجیتال را بیش از پیش جدی بگیرد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…