خانه اخبار تعداد جستجوی کلمه‌ی بیت کوین در کشور کوبا به شکل عجیبی افزایش یافته است

تعداد جستجوی کلمه‌ی بیت کوین در کشور کوبا به شکل عجیبی افزایش یافته است

0 ثانیه خوانده شده
0
0
569
تعداد جستجوی کلمه‌ی بیت کوین در کشور کوبا به شکل عجیبی افزایش یافته است

به نظر می‌رسد افزایش فعلی قیمت بیت کوین باعث شده تا بسیاری به سراغ تحقیق و آگاهی در مورد این ارز دیجیتال بیایند. یکی از مواردی که به تازگی مورد توجه قرار گرفته، جستجوی کلمه‌ی بیت کوین در موتور جستجوگر گوگل بوده که در کشور کوبا افزایش قابی توجهی یافته است.

براساس اطلاعات منتشر شده از گوگل، کشور کوبا در زمینه‌ی جستجوی این کلمه در رتبه‌ی دوم قرار گرفته است. این در حالی است که کشور نیجریه چند ماهی می‌شود در رتبه‌ی اول قرار گرفته و به نظر می‌رسد کاربران بسیاری به دنبال خرید بیت کوین در این کشور باشند. جالب‌تر اینجاست که دیگر رده‌های برتر نیز متعلق به کشورهای آفریقایی است. آفریقای جنوبی، کامرون و غنا در دیگر رده‌ها قرار گرفته‌اند.

به نظر می‌رسد آمریکا تحریم‌های جدیدی را به تازگی علیه این کشور انجام داده است. همین مسئله باعث شده تا بسیاری به سراغ ارزهای دیجیتال بیایند و خریدهای خود را از این طریق انجام دهند. علاوه بر این، سرویس‌های بین المللی نظیر پی پال نیز در این کشور قرار ندارند و همین مسئله کار را برای آن‌ها کمی دشوار کرده است.

چند مدت پیش نیز یکی از یوتیوبرهای معروف این کشور مردم را خرید بیت کوین ترغیب کرد بنابراین شاید یکی از دلایلی که جستجوی این کلمه در این کشور افزایش داشته همین مسئله بوده است. در هر صورت، نمی‌توان منکر این شد که افزایش جدید قیمت بیت کوین طی چند روز گذشته می‌تواند توجه بسیاری را به این ارز دیجیتال جلب کند و احتمالا افراد بیشتری به سراغ این ارز دیجیتال بیایند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…