خانه اخبار تفاوت قیمت طلا و بیت کوین می‌تواند خبر خوبی برای این ارز دیجیتال باشد

تفاوت قیمت طلا و بیت کوین می‌تواند خبر خوبی برای این ارز دیجیتال باشد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
651
تفاوت قیمت طلا و بیت کوین می‌تواند خبر خوبی برای این ارز دیجیتال باشد

طی ماه‌ گذشته بیت کوین روند افزایشی خود را شروع کرده است. از طرفی دیگر، طلا نیز با سیر صعودی همراه بوده اما این روند بسیار کندتر شکل گرفته است. به همین دلیل، گفته می‌‌شود صعود کند قیمت طلا در مقایسه با صعود شدید قیمت بیت کوین می‌تواند خبر خوبی برای این ارز دیجیتال به حساب آید.

در ماه گذشته قیمت بیت کوین با افزایش ۳۰ درصدی مواجه شد و از ۱۰ هزار و ۱۳۶ دلار به قیمت ۱۳ هزار و ۲۱۷ دلار رسید. در همین مدت زمان، طلا تنها دو درصد رشد داشته و از قیمت ۱۸۶۳ دلار به قیمت ۱۹۰۳ دلار رسیده است.

طی ماه گذشته بیت کوین به نظر می‌ٰرسد روند افزایشی شدید خود را شروع کرده است و بازار بورس آمریکا و قیمت طلا نیز با پیشرفت محسوسی همراه شده‌اند. افزایش قیمت بیت کوین می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد. یکی از این دلایل،‌ وارد شدن پی پال به دنیای ارزهای دیجیتال بوده است. علاوه بر این، تقاضا برای خرید بیت کوین با ورود شرکت‌های مطرح به بازار ارزهای دیجیتال از جمله شرکت مایکرواستراتژی افزایش یافته است. علاوه بر این، رکورد قیمت ۲۰ هزار دلاری بیت کوین باعث شده تا بار دیگر سرمایه داران به رسیدن به این قیمت امیدوار شوند.

بیت کوین پیش از این که به قیمت بالاتر از ۱۲ هزار دلار برسد، با نوسانات زیادی مواجه شد. در نهایت، این ارز دیجیتال توانست قیمت ۱۲ هزار دلار را بشکند و حالا با سرعت بسیار زیادی در حال پیشروی است به طوری که کارشناسان در حال پیش بینی قیمت جدیدی از این ارز دیجیتال هستند.

به هر حال، دنیای ارزهای دیجیتال، ریسک زیادی را می‌پذیرد و سعی کنید با علم و آگاهی کاملی وارد آن شوید. شما می‌توانید دیگر خبرهای بلاگ توکاکی را در رابطه با ارزهای دیجیتال دنبال کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…