خانه اخبار با به‌روز‌رسانی جدید بازی Ghost Of Tsushima می‌توانید به راحتی با دوستان خود بازی کنید

با به‌روز‌رسانی جدید بازی Ghost Of Tsushima می‌توانید به راحتی با دوستان خود بازی کنید

5 ثانیه خوانده شده
0
0
789
با به‌روز‌رسانی جدید بازی Ghost Of Tsushima می‌توانید به راحتی با دوستان خود بازی کنید

به روز رسانی جدید بازی Ghost Of Tsushima برای برخی مناطق از امروز منتشر شده و یکی از قابلیت‌های این آپدیت، امکان فعال کردن بخش Co-Op است که توسط آن می‌توانید با دوستان خود به راحتی بازی کنید.

بر اساس گفته‌های استودیوی ساکر پانچ، آپدیت مورد اشاره قرار است برای اکثر مناطق فردا منتشر شود هرچند برخی مناطق این به روز رسانی را ممکن است زودتر دریافت کنند. به هر حال، کاربران این بازی مدت زمان زیادی است که منتظر انتشار این به روز رسانی بوده‌اند و به نظر می‌رسد حالا با آپدیت کردن بازی می‌توانند به قابلیت‌های آن دست پیدا کنند.

با انتشار این به روز رسانی، شما از دو طریق می‌توانید بخش چند نفره‌ی بازی را فعال کنید. یکی از این روش‌ها، صحبت کردن با شخصیتی جدید در درون بازی به نام Gyozen است. علاوه بر این، از خود منوی بازی نیز با وارد شدن به بخش Legends می‌توانید بخش چند نفره‌ی بازی را فعال کنید. وقتی که یکی از این دو کار را برای بار اول انجام دهید، در ابتدا وارد پلی استیشن استور می‌شوید تا بسته‌ی الحاقی را به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

چهار کلاس مختلف برای بخش چند نفره‌ی بازی در نظر گرفته شده است. در به روز رسانی جدید این بازی، قابلیت New Game+ نیز افزوده شده تا بار دیگر بتوانید این بازی را با تمامی پیشرفت‌های خود انجام دهید. شما در عین حال با مراجعه به وب سایت توکاکی و خرید گیفت کارت با قیمتی مناسب می‌توانید خریدهای درون برنامه‌ای خود را نیز انجام دهید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…