خانه اخبار سرویس گیم پس مایکروسافت بر روی دیگر کنسول‌های بازی عرضه نخواهد شد

سرویس گیم پس مایکروسافت بر روی دیگر کنسول‌های بازی عرضه نخواهد شد

1 ثانیه خوانده شده
0
0
827
سرویس گیم پس مایکروسافت بر روی دیگر کنسول‌های بازی عرضه نخواهد شد

شایعاتی مبنی بر این که سرویس گیم پس ایکس باکس به زودی برای دیگر کنسول‌های بازی نیز منتشر خواهد شد منتشر شده بود. اما فیل اسپنسر، مدیر قسمت سرگرمی مایکروسافت رسما اعلام کرد که این اتفاق به این زودی‌ها رخ نخواهد داد.

به گفته‌ی فیل اسپنسر، دیگر کنسول‌های بازی نمی‌توانند تجربه‌ای کامل از گیم پی مایکروسافت را رقم بزنند. به همین دلیل، آن‌ها قصد ندارند این سرویس محبوب را برای دیگر کنسول‌های بازی عرضه کنند. فیل اسپنسر در جدیدترین مصاحبه‌ی خود با وب‌سایت گیم استار اسپانیا اعلام کرد:

« مشکلی که در دیگر کنسول‌های بازی وجود دارد این است که ما نمی‌توانیم تجربه‌ای کامل از سرویس گیم پس را بر روی دیگر کنسول‌ها ارائه دهیم. دیگر پلتفرم‌های بازی علاقه‌ای برای تجربه‌ی کامل ایکس باکس بر روی کنسول خود ندارند.»

X019 XboxGamePass GamesMontage Thumbnail 1024x576 سرویس گیم پس مایکروسافت بر روی دیگر کنسول‌های بازی عرضه نخواهد شد

به احتمال زیاد منظور فیل اسپنسر از تجربه‌ی کامل سرویس گیم پس به مواردی نظیر جامعه‌ی کاربری ایکس باکس، اچیومنت‌ها، گیم پس و بازی‌های انحصاری کنسول ایکس باکس است. از سوی دیگر این ماجرا، بعید به نظر می‌رسد شرکت‌هایی نظیر سونی و نینتندو تمایلی به همکاری با مایکروسافت و ایکس باکس داشته باشند چرا که مایکروسافت رقیب نسبتا سرسختی برای دو شرکت نام برده است.

بدون شک این محصول اینترنتی ایکس باکس طی سال‌های اخیر پیشرفت زیادی را داشته است. از طرفی دیگر، سرویس سالیانه‌ی گلد ایکس باکس به تازگی توسط مایکروسافت به اتمام رسیده و گفته می‌شود گیم پس در آینده جای سرویس گلد را خواهد گرفت.

در نهایت، سرویس اینترنتی Xcloud اپل نیز تا شهریورماه بازی‌های رایگانی را به کاربران خود ارائه می‌کند. گفته می‌شود این سرویس نیز به زودی بر روی دیگر پلتفرم‌ها قابل استفاده خواهد بود و از طرفی مایکروسافت نیز سرویس خود را بر روی سرویس Xcloud خواهد برد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…