خانه اخبار فیل اسپنسر:‌ بازی‌های آینده بتسدا نیازی به پلی استیشن ۵ ندارند

فیل اسپنسر:‌ بازی‌های آینده بتسدا نیازی به پلی استیشن ۵ ندارند

0 ثانیه خوانده شده
0
0
787
فیل اسپنسر:‌ بازی‌های آینده بتسدا نیازی به پلی استیشن 5 ندارند

در ماه گذشته، مایکروسافت رسما اعلام کرد که استودیو و کمپانی بتسدا را به طور کامل خریداری کرده است. همین مسئله باعث شد تا بحث و جدل زیادی پیرامون این رویداد شکل بگیرد به طوری که بسیاری از کاربران بازی‌های بتسدا را تقریبا انحصاری مایکروسافت دانستند.

قرارداد میان مایکروسافت و بتسدا تقریبا ۷٫۵ میلیارد دلار ارزش خواهد داشت و این شرکت اعلام کرده که این قرارداد به زودی رسمی می‌شود. مایکروسافت همچنین اعلام کرده است که بازی‌هایی نظیر Deathloop برای پلی استیشن ۵ نیز عرضه خواهند شد و تغییری در روند این بازی‌های شکل نخواهد گرفت اما به نظر می‌رسد بازی‌های محبوب‌تر بتسدا جریان متفاوت‌تری داشته باشند.

« ما به عنوان یک شرکت بزرگ، پلتفرم پی‌سی، موبایل، و کنسول ایکس باکس را در اختیار داریم. ما نیازی نداریم بازی‌های بتسدا را بر روی دیگر پلتفرم‌ها نیز عرضه کنیم تا بتوانیم هزینه‌های قرارداد را جبران کنیم.»

با این حال، هنوز مشخص نیست برنامه‌های مایکروسافت و بتسدا به کجا ختم خواهند شد. مایکروسافت هرگز به طور شفاف در مورد این موضوع صحبت نکرده است و بعید به نظر می‌رسد فعلا به این زودی‌ها خبری از بازی‌های انحصاری بتسدا برای مایکروسافت باشیم. با این حال، باید کمی بیشتر منتظر بمانیم تا اخبار بیشتری را در این خصوص دریافت کنیم.

کنسول‌های نسل بعد تنها در کمتر از یک ماه دیگر راهی بازار می‌شوند و انتظار می‌رود استقبال فوق العاده‌ای از آن‌ها شود. به گفته‌ی فیل اسپنسر، کنسول ایکس باکس سری اس می‌تواند پرفروش‌ترین کنسول مایکروسافت شود. در همین حال، شما با مراجعه به وب سایت توکاکی می‌توانید گیفت کارت ایکس باکس را با قیمتی مناسب و در سریع‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…