خانه اخبار آیا ماینرها باعث کاهش قیمت بیت کوین می‌شوند؟

آیا ماینرها باعث کاهش قیمت بیت کوین می‌شوند؟

0 ثانیه خوانده شده
0
0
742
ماینر ارز دیجیتال بیت کوین

ارز دیجیتال بیت کوین شاید به تازگی توانسته باشد به بالاترین قیمت خود طی روزهای گذشته رسیده و همچنین مقاومت ۱۱ هزار و ۷۰۰ دلاری خود را شکسته باشد، اما آمار و ارقام حاکی از این هستند که ماینرها ممکن است به زودی باعث کاهش قیمت این ارز شوند.

بعد از این که قیمت مقدار ماینرها در ماه جاری ثابت ماند، این تعداد در این روزها در حال افزایش است و گفته می‌شود ۸۰۲ حجم جمع شده‌ی بیت کوین در روز جمعه مشاهده شده است. کارشناسان که این رویداد را کمی عجیب می‌دانند هشدار دادند که اگر چنین روندی ادامه دار باشد ممکن است به زودی کاهش قیمت بیت کوین را شاهد باشیم.

از طرفی دیگر، کشور چین که یکی از منابع ماینرها به شمار می‌رود، بعید است تمایلی به کاهش قیمت بیت کوین داشته باشد و همین مسئله کار را کمی پیچیده‌تر می‌کند. با این حال،‌ برخی از کارشناسان در شبکه‌های اجتماعی خود اذعان کرده‌اند که انتظار کمی پول‌بک را در ارز دیجیتال بیت کوین دارند.

با این حال، هر روز خبرهای جدیدی در مورد قیمت ارز دیجیتال بیت کوین و گزارش کارشناسان به گوش می‌رسد. این که بتوانیم آینده‌ی این ارز را پیش بینی کنیم کمی غیر ممکن به نظر می‌رسد اما شاید طی روزهای آینده بتوان جواب بهتری را در این زمینه پیدا کرد. شما در مورد آینده‌ی بیت کوین چه فکر می‌کنید؟ فراموش نکنید که برای خرید کالای دیجیتال به توکاکی مراجعه کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…