خانه اخبار باندل جدید بازی فورتنایت لباس جوکر را به این عنوان اضافه می‌کند

باندل جدید بازی فورتنایت لباس جوکر را به این عنوان اضافه می‌کند

4 ثانیه خوانده شده
0
2
1,890
باندل جدید بازی فورتنایت جوکر را به این عنوان اضافه می‌کند

اپیک گیمز با انتشار محتوای بیشتری برای بازی فورتنایت قصد دارد این بازی را همچنان بیش از گذشته در میان کاربران محبوب کند. شرکت سازنده‌ی بازی فورتنایت که حالا قراردادی جدید با کمپانی برادران وارنز امضا کرده، محتوای بیشتری را از دنیای DC راهی بازی خواهد کرد که تحت عنوان The Laugh Bundle یا همان باندل خنده به بازی اضافه می‌شود.

باندل جدید بازی فورتنایت بر روی تمامی پلتفرم‌ها از تاریخ ۲۷ آبان ماه در دسترس خواهد بود. از جمله شخصیت‌های این باندل می‌توان به لباس‌های شخصیت Poison Ivy و جوکر اشاره کرد که می‌توان محبوبیت بسیار زیادی در میان کاربران این بازی ویدیویی داشته باشد.

باندل جدید بازی فورتنایت جوکر را به این عنوان اضافه می‌کند 846x1024 باندل جدید بازی فورتنایت لباس جوکر را به این عنوان اضافه می‌کند

با توجه به این که قرار است چنین شخصیت‌هایی به بازی اضافه شوند و بازی دنیایی جدیدتر را به خود بگیرد، می‌توان شاهد جذابیت هر چه بیشتر این بازی دوست داشتنی بتل رویال بود که احتمال می‌رود حتی به تعداد کاربران آن نیز افزوده شود.

کمپانی اپیک گیمز هم اکنون با دو شرکت گوگل پلی و اپل مشکلات قانونی دارد چرا که این بازی از اپل استور و گوگل پلی به طور کامل حذف شد. حذف شدن بازی فورتنایت در این دو فروشگاه دیجیتال از جایی شروع شد که اپیک گیمز پرداخت مستقیم به شرکت را در بازی فعال کرد تا دو شرکت گوگل و اپل هیچ سودی از فروش آیتم‌های این بازی نداشته باشند.

بازی فورتنایت برای نسل بعد کنسول‌های بازی نیز در زمان انتشار عرضه خواهد شد. بنابراین، بعید به نظر می‌رسد محبوبیت این عنوان به این زودی‌ها کاهشی را تجربه کند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…