خانه اخبار بازی Fortnite بر روی برخی از تبلت‌های سامسونگ به فریم ۹۰ دست یافته است

بازی Fortnite بر روی برخی از تبلت‌های سامسونگ به فریم ۹۰ دست یافته است

3 ثانیه خوانده شده
0
0
746
https://tokakey.com/game-card

اگر بازی Fortnite  را بر روی تبلت‌های سامسونگ بازی می‌کنید، احتمالا متوجه افزایش نرخ فریم بازی شده‌اید. عنوان مورد اشاره از این پس بر روی دو تبلت گلکسی تب ۷ و تب ۷ + با نرخ فریم ۹۰ اجرا خواهد شد.

ن دست یابی به نرخ فریم ۹۰ بدان معناست که کاربران تبلت‌های سامسونگ می‌توانند تجربه‌ای روان را از بازی داشته باشند. این قابلیت پیشتر بر روی گوشی‌های وان پلاس فعال شده بود و حالا در نهایت به تبلت‌های سامسونگ رسیده است. البته بازی Fortnite  هم اکنون به خاطر مشکلات قانونی بر روی برخی‌ از فروشگاه‌ها قرار نگرفته اما می‌توان انتظار داشت که این بازی هم اکنون همانند کنسول‌های بازی و رایانه‌های شخصی اجرا شود. بازی Fortnite  پیش از این با نرخ فریم ۶۰ بر روی گوشی‌های هوشمند اجرا می‌شد.

شاید تنها فروشگاه دیجیتالی که بتوانید از آن بازی Fortnite  را دانلود کنید، فروشگاه سامسونگ باشد و حالا افزوده شدن نریخ فریم ۶۰ می‌تواند به افزایش محبوبت این بازی نیز کمک بسزایی کند.

بازی Fortnite  قرار است برای نسل بعد کنسول‌های بازی نیز منتشر شود و احتمالا با افزایش قابل توجه گرافیک و نرخ فریم همراه خواهد شد. بنابراین، می‌توان شاهد افزایش تعداد کاربران این عنوان نیز بود. در هر حال، شما برای خرید گیفت کارت با قیمتی مناسب و در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید به فروشگاه توکاکی مراجعه کرده و خرید خود را با قیمتی مناسب انجام دهید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…