خانه اخبار بازی Fortnite قابلیت تماس تصویری را توسط برنامه‌ی Houseparty فعال کرد

بازی Fortnite قابلیت تماس تصویری را توسط برنامه‌ی Houseparty فعال کرد

4 ثانیه خوانده شده
0
0
647
بازی Fortnite قابلیت تماس تصویری را توسط برنامه‌ی Houseparty فعال کرد

بازی Fortnite به تازگی از قابلیتی رونمایی کرده که توسط برنامه‌ی Houseparty امکان تماس تصویری کاربران وب سایت اپیک گیمز فراهم آمده است. این قابلیت هم اکنون بر روی برنامه‌ی مورد اشاره بر روی گوشی‌های هوشمند اندرویدی و iOS فعال شده است. علاوه بر این، امکان استفاده از قابلیت تماس تصویری بر روی دو پلتفرم پی سی و پلی استیشن ۴ و ۵ فراهم آمده است.

برنامه‌ی Houseparty به عنوان برنامه‌ای برای ارسال پیام و برقراری تماس تصویری شناخته می‌شود. با نصب این برنامه و وارد شدن به حساب اپیک گیمز با دوستان خود که بازی فورت نایت را انجام می‌دهند می‌توانید به صورت تصویری تماس برقرار کنید. با ایجاد تماس تصویری،‌ پس زمینه‌ی کاربران نیز به یکی از تم‌های مربوط به این بازی به صورت خودکار تغییر خواهد کرد. برای این کار لازم است مراحل زیر را انجام دهید:

  1. در ابتدا برنامه‌ی Houseparty را بر روی گوشی‌ خود نصب کنید و از بخش تنظیمات وارد حساب کاربری خود در بازی فورت نایت شوید.
  2. سپس به صورت عادی و همانند گذشته دوستان خود را برای انجام بازی دعوت کنید.
  3. بازی فورتنایت را بر روی کامپیوتر یا پلی استیشن اجرا کنید.
  4. همزمان که به انجام بازی می‌پردازید، می‌توانید با دوستان خود نیز به صحبت کردن بپردازید.

اگرچه تماس تصویری شاید کارآیی زیادی در هنگام بازی کردن نداشته باشد، اما می‌تواند به نزدیک‌تر شدن با دوستان خود در زمان قرنطینه کمک بسزایی کنید. بنابراین، شما نیز می‌توانید برنامه‌ی Houseparty را نصب کرده و به وسیله‌ی تماس تصویری با دوستان خود در تماس باشید.

شما کاربران علاوه بر این، می‌توانید برای خرید گیفت کارت پلی استیشن به وب سایت توکاکی مراجعه کنید و گیفت کارت‌ها را با قیمتی مناسب و در کمترین زمان ممکن خریداری کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…