خانه اخبار سرویس گیم پس مایکروسافت شش بازی جدید دریافت کرد

سرویس گیم پس مایکروسافت شش بازی جدید دریافت کرد

8 ثانیه خوانده شده
0
0
556
سرویس گیم پس مایکروسافت شش بازی جدید دریافت کرد

در حالی که بسیاری از کاربران منتظر بازی‌های رایگان اعلام شده‌ی مایکروسافت برای سرویس گلد هستند، مایکروسافت شش بازی جدید را برای سرویس گیم پس معرفی کرده که به افزایش ارزش و جذابیت این سرویس می‌افزاید.

سرویس گیم پس مایکروسافت، سرویسی اشتراکی محسوب می‌شود که کاربران با خرید آن و تا زمان داشتن اشتراک، می‌توانند اکثر بازی‌های موجود در این سرویس را به صورت کاملا رایگان تجربه کنند. به همین دلیل این سرویس محبوبیت بسیار زیادی را دریافت کرده است. حالا مایکروسافت برای ماه جاری شش بازی جدید را به کالکشن گیم پس اضافه کرده است.

از جمله این شش بازی می‌توان به بازی‌های Celeste ، Comanche ، Deep Rock Galactic ، Eastshade، Knights and Bikes و Ark: Survival Evolved اشاره کرد که هر کدام طرفداران مخصوص به خود را دارد.

اگر شما هم به دنبال خرید سرویس گیم پس هستید، می‌توانید با مراجعه به وب سایت توکاکی گیفت کارت‌های مایکروسافت را با قیمتی مناسب و در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت کنید. مایکروسافت همچنین برای نسل بعدی کنسول های بازی به فکر توسعه‌ی بیشتر این سرویس است و به نظر می رسد گیم پس در نسل بعدی نیز حرف‌های بیشتری را برای گفتن خواهد داشت.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…