خانه اخبار بازی FIFA 21 در سال جاری فاقد عنوان دمو خواهد بود

بازی FIFA 21 در سال جاری فاقد عنوان دمو خواهد بود

5 ثانیه خوانده شده
0
0
618
بازی FIFA 21 در سال جاری فاقد عنوان دمو خواهد بود

زمان زیادی تا انتشار بازی FIFA 21 باقی نمانده و شرکت EA اعلام کرده برای توسعه بهتر این بازی در سال جاری دموی FIFA 21 منتشر نخواهد شد. این اقدام بیشتر برای توسعه پایدارتر و زمان گذاشتن بیشتر بر روی نسخه‌ی اصلی بازی صورت می‌گیرد.

در حالی که قرار نیست نسخه‌ی دموی این عنوان منتشر شود، گفته می‌شود کاربران EA Access می‌توانند نسخه‌ی آزمایشی آن را تا ۱۰ ساعت انجام دهند. بنابراین، کاربرانی که این اشتراک را خریداری می‌کنند، امکان انجام بازی را پیش از دیگران دارند. شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت توکاکی این اشتراک را برای خود تهیه کنید.

در حالی که شرکت EA این مطلب را به صورت رسمی اعلام نکرده، به نظر می‌رسد پاندمی کرونا و عوامل هزینه بر ساخت بازی برای نسل‌های بعدی از علت‌هایی بوده‌اند که سازندگان آن نسخه‌ی دمو را در دست ساخت قرار ندادند.

بازی FIFA 21 قرار است برای کنسول‌های نسل فعلی و نسل بعدی منتشر شود. هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی این بازی برای کنسول‌های نسل بعدی مشخص نشده اما انتظار می‌رود که این بازی در زمان انتشار نسل بعدی در اختیار کاربران قرار بگیرد. علاوه بر این، خریداران نسل فعلی می‌توانند به طور کاملا رایگان بازی FIFA 21 را برای نسل بعد نیز بازی کنند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…