خانه اخبار سازندگان بازی Fall Guys به دنبال ست رسمی لگو هستند

سازندگان بازی Fall Guys به دنبال ست رسمی لگو هستند

4 ثانیه خوانده شده
0
0
896
https://blog.tokakey.com/

کمپانی لگواصلا با دنیای بازی‌های ویدیویی غریبه نیست. پیش از این، شاهد عرضه‌ی کنسول نینتندو سوییچ بر پایه‌ی ست لگو بودیم و علاوه بر آن، بازی محبوب ماریو را نیز در ست رسمی لگو شاهد بودیم. با این حال، سازندگان بازی Fall Guys که به تازگی محبوبیت بیش از اندازه‌ای را دریافت کرده نیز خواهان ساخت ست رسمی لگو هستند.

یک کاربر در توییتر با شروع کمپینی توانسته تا همین لحظه بیش از ۲۵۰۰ امضای الکترونیکی را جمع آوری کند. ماجرا جایی جذاب می‌شود که حتی سازندگان بازی مورد اشاره نیز توییتر کاربر را ریتوییت کرده‌اند و خواهان ست لگو هستند تا کاربران بتوانند تجربه‌ای متفاوت‌تر را بر روی لگو داشته باشند.

از آن‌جایی که مراحل مختلفی در بازی Fall Guys وجود دارد و تنوع مراحل آن مثال زدنی است، به نظر می‌رسد می‌توان چندین و چند ست مختلف و جذاب را از بازی Fall Guys در لگو شاهد بود. با این حال، هنوز مشخص نیست که آیا چنین اتفاقی رخ بدهد یا خیر..

بازی مورد اشاره که تنها کمتر از یک ماه از زمان عرضه‌اش می‌گذرد توانسته محبوبیت عجیبی را میان کاربران بازی‌های ویدیویی پیدا کند. این عنوان برای دارندگان پلی استیشن پلاس رایگان است و دیگر کاربران با ۲۰ دلار می‌توانند آن را بر روی پلتفرم‌های مختلف خریداری کنند. برای خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس و دیگر پلتفرم‌ها می‌توانید به وب سایت توکاکی مراجعه کرده و خرید سریع و لذت بخشی را تجربه کنید.

  • سیستم سرگرمی لگو

    سیستم سرگرمی لگو و نینتندو معرفی شد

    تقریبا اوایل فروردین ماه سال جاری بود که نینتندو به مناسبت ۳۵مین سال انتشار بازی ماریو اعل…
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…