خانه اخبار Xbox Director به شایعات مرتبط با Fable 4 پاسخ می دهد

Xbox Director به شایعات مرتبط با Fable 4 پاسخ می دهد

9 ثانیه خوانده شده
0
0
873
Fable 4

هارون گرینبرگ، رئیس بخش بازاریابی ایکس باکس گفت: “بهتر است هیجان زده نشوید!” در ادامه با توکاکی همراه باشید.

هارون گرینبرگ ، مدیر بازاریابی ایکس باکس وان به یکی از بحث‌های اخیر درباره Fable 4 و هیاهوی جدیدی که اکانت توییتر Perfect Dark مسبب آن است، پایان داد. گرینبرگ در توییتر گفت که او می‌داند که مردم اشتیاق زیادی برای اخبار جدید در خصوص بازی‌های جدید ایکس باکس سری ایکس در ماه ژویه دارند. اما در عین حال از آن‌ها خواست که هیجان زده نشوند و اخبار را از منابع معتبر پیگیری کنند.

گرینبرگ گفت: حساب‌های توییتر چیزی نیست که شما فکر می‌کنید. وی خاطر نشان کرد که این حساب‌ها سال‌هاست که غیر فعال هستند. این مدیری اجرایی گفت که این روش یک عملکرد استاندارد برای مایکروسافت است که اکانت‌هایی را در برنامه‌های اجتماعی ایجاد می‌کند حتی در صورتی که هیچ برنامه‌ای برای فعال نگه داشتن آن‌ها نداشته باشد!

می‌دانم همه برای شنیدن اخبار جدید مشتاق هستید اما متاسفانه باید ناامیدتان کنم. این اکانت‌ها سال‌هاست که غیر فعال هستند. ایجاد اکانت‌های بلا استفاده در شبکه‌های اجتماعی یک عملکرد رایج است که ما برای داشتن امنیت خبری آن را انجام می‌دهیم.

اکانت Perfect Dark توسط یک فن ایجاد شده است. کن لوب که یک کهنه کار و فرد شناخته شده در ایکس باکس است، با دنبال کردن این حساب باعث شد که مردم باور کنند که محتوا و خبرهایی که توسط این اکانت ارائه می‌شود هم می‌تواند درست باشد. با این حال این فقط یک حساب کاربری فن است. صاحب این اکانت مدعی شده است که در صورتی که آن‌ها بخواهند، می‌تواند این اکانت را به مایکروسافت بدهد. اما به نظر نمی‌رسد که هنوز این اتفاق افتاده باشد.

با این حال ظاهرا اکانت Fable توسط مایکروسافت و مطابق آنچه قبلا گفتیم برای ایجاد امنیت خبری ساخته شده است.

گفته می‌شود که تیم دوم Forza Horizon در Playground در حال کار روی Fable 4 است. در سال ۲۰۱۸ ، Eurogamer  گزارش داد که این بازی یک بازی RPG اکشن داستانی و جهان باز است که یک تیم توسعه متشکل از بیش از ۲۰۰ نفر روی آن کار می‌کنند.

gamespot

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده onlinemohtava
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

کنترلر دوال سنس و هر آنچه که باید در مورد آن بدانید

دوال سنس از نظر طراحی چیزی بین دوال شاک ۴ و کنترل ایکس باکس است. سونی این دسته را با طراحی…