خانه اخبار تصاویر جدید منتشر شده نسخه‌ی ارزان قیمت کنسول نسل نهمی مایکروسافت را نشان می‌دهد

تصاویر جدید منتشر شده نسخه‌ی ارزان قیمت کنسول نسل نهمی مایکروسافت را نشان می‌دهد

2 ثانیه خوانده شده
0
0
901
تصاویر جدید منتشر شده نسخه‌ی ارزان قیمت کنسول نسل نهمی مایکروسافت را نشان می‌دهد

مایکروسافت در نگه داشتن رمز و راز مربوط به کنسول نسل نهمی خود اصلا موفق عمل نکرده و تصاویر متفاوتی از سری بعدی کنسول‌‌های این شرکت منتشر می‌شود که مربوط به نسخه‌ی ارزان قیمت‌تر آن است. در واقع، به نظر می‌رسد این شرکت برای نسل بعد کنسول‌های بازی دو مدل متفاوت را روانه بازار خواهد کرد که نسخه‌ی ارزان قیمت‌ آن هنوز به صورت رسمی معرفی نشده است.

تصویر جدید منتشر شده از دسته‌ی ایکس باکس مربوط به کنسول نسل بعدی مایکروسافت و همچنین کنسول ایکس باکس سری S است. تصویر منتشر شده نشان می‌دهد که دسته‌ی مورد اشاره بر روی کنسول سری X نیز فعال می‌شود. علاوه بر این، امکان استفاده از این دسته بر روی ایکس باکس وان،‌رایانه‌های شخصی، گوشی‌های اندرویدی و iOS نیز وجود دارد.

EfAmPHhXsAAq5T 1 تصاویر جدید منتشر شده نسخه‌ی ارزان قیمت کنسول نسل نهمی مایکروسافت را نشان می‌دهد

براساس شایعات منتشر شده، کنسول ارزان قیمت‌تر نسل نهمی مایکروسافت مجهز به گرافیکی ۴ ترافلاپسی با ۷٫۵ گیگابایت رم قابل استفاده خواهد بود. گفته می‌شود پردازنده‌ی اصلی این کنسول تفاوتی با نسخه‌ی عادی نخواهد داشت.

EfAmPHjWkAMB60V 1 تصاویر جدید منتشر شده نسخه‌ی ارزان قیمت کنسول نسل نهمی مایکروسافت را نشان می‌دهد

شایعات همگی حاکی از این دارند که مایکروسافت تا اوایل شهریورماه به صورت رسمی از این کنسول معرفی خواهد کرد؛ بنابراین، طولی نخواهد کشید تا جزئیات بیشتری در مورد نسل نهم ارزان‌قیمت‌تر ایکس باکس را شاهد باشیم. علاوه بر این، مایکروسافت تصمیم دارد نسخه‌ی بدون دیسک ایکس باکس وان سری اکس را هم روانه بازار کند. از آن‌جایی که شرکت سونی نیز برای پلی استیشن ۵ تصمیمی مشابه گرفته، بعید به نظر نمی‌رسد که این شایعه نیز زودتر از آن‌چه که فکرش را می‌کنیم به واقعیت تبدیل شود.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…